Tarih / by modietiket / in Barkod Etiket

Barkod Etiket İmalatçısı

Barkod etiket imalatçısı ayrıcalıkları ile kaliteli bir etiket tercihinde bulunmak ister misiniz? O halde yapmanız gereken sadece kaliteyi ön planda tutarak ihtiyaçlarınıza cevap verecek bir çözüme başvurmaktır! Mobi Etiket, İstanbul’de etiket imalatıyla alakalı en ideal hizmetleri sunarken ihtiyaçlarınızı karşılamayı da arzu eder. Bu kapsamda birbirinden değerli etiket seçenekleriyle sizlere hitap eder.

Barkod Etiket Nedir?

Barkod etiket, teknolojik gelişmelerle birlikte daha sık kullanılmaya başlanan etiket alternatifleri arasındadır. Bu yönüyle ürünlerin fiyatlarının belirlenmesinde kullanılan barkod etiket bir barkod sistemine göre üretilmektedir. Ürün sayısının çok fazla olduğu alanlarda barkodların okutulmasıyla stok takibi yapmak adına barkodlu etiketler tercih edilmektedir.

Siz de ürünlerinizin kontrol altına alınması ve fiyat konusunda olası hataların önüne geçilmesi adına çözüm üretebilirsiniz. Barkod etiket imalatçısı olarak sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetlerle çözüm odaklı süreçlere kapı aralıyoruz.

Barkod Etiket İmalatçısı Neler Vaat Eder?

İstanbul’un en güvenilir barkod etiket üreticisi olarak sizlerin taleplerine cevap veriyoruz. Özellikle kalite ve uygun fiyat beklentisini karşılarken ürün standartlarında da en ideal noktaya ulaşmayı amaçlıyoruz. Bu durumda yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçerek etiket imalatı talep etmek oluyor. Peki, barkod etiket imalatçısı ayrıcalıklarıyla satın alabileceğiniz etiket türleri nelerdir?

Kağıt Bazlı Barkod Etiket

Barkod etiketlerin kağıt ve kağıt benzeri malzemeler üzerine basılması sayesinde elde edilen çözümlerdir. Bu etiketleri özel kılan barkodun okutulması sayesinde saniyeler içerisinde çözüm sağlamasıdır. Üstelik kağıt gibi çevreci bir çözüm sunması da barkod etiketler arasında dikkat çekici bir seçenek olmasını sağlar.

Plastik Bazlı Barkod Etiket

Barkod etiketler konusunda en dikkat çekici seçeneklerden bir tanesi de plastik esaslı çözümlerdir. Kolay yıpranmaması ve kaliteli bir kullanıma kapı aralaması bu ürünlerin diğer etiket türlerinden farklılaşmasını sağlar. Bu nedenle de kaliteli bir seçim yapmak adına Modi Etiket ayrıcalıklarını elde etmek mümkün olacak!

Modi Etiket olarak ihtiyaçlarınıza cevap verecek çözümler geliştirirken fiyat – performans ayrıcalıklarını yakalamanızı da sağlıyoruz. Size sadece bizimle iletişime geçerek beklentilerinizi karşılayacak bir etiket türü seçmek kalıyor!

Bize Ulaşın

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

 

Etiketler:

Bir cevap yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?