barkod etiket
Tarih / by modietiket / in Etiket Üretimi

Barkod Etiket Nedir? Barkod Etiketler Nerelerde Kullanılır?

Barkod etiket; market ve diğer mağazalarda yoğun bir şekilde kullanılarak satışları kolaylaştıran oldukça kaliteli bir seçenektir. Etiket tasarımında farklılığa neden olurken satış, stok takibi ve muhasebe kayıtlarını daha kolay bir hale getirerek zamandan tasarruf etmenize olanak sağlar. Genellikle ürünün üzerine yapıştırılan ve çizgi ile rakamlardan oluşan barkod etiketlerin ürüne yapıştırılmasının mümkün olmadığı durumlarda raflara yapıştırıldığı da görülür.

Market ve yapı mağazalarında raflara yerleştirilen ürünlerin bulunduğu yerlerde bulabileceğiniz bu barkodları barkod makinesine okuttuğunuzda ürün fiyatı otomatik olarak çıkar. Bu anlamda barkod etiketlerin tek başlarına kullanılabilmeleri mümkün değildir. Barkod şeklinde üretilen etiketlerin kullanılabilmesi için bir barkod okuma cihazına sahip olmanız şarttır.

Barkod Etiket Nasıl Hazırlanır?

Barkod şeklinde hazırlanan etiketlerin gerçekten de oldukça yararlı kabul edildiği açıktır. Hem stok takibi hem de muhasebe kayıtlarının kolay bir şekilde takip edilebilmesi adına önemli olan bu etiket türünün hazırlık aşamasında oldukça titiz bir süreç takip edilir.

Modi Etiket olarak sizlerin arzusuna göre etiket tasarımı yapmayı oldukça önemsiyoruz. Bu anlayıştan hareketle ilk aşamada sizlerin talebi olan etiketlerin boyutlarının nasıl olması gerektiğine karar veriyoruz. Boyutu ürüne veya diğer unsurlara göre belirlendikten sonra ürün detaylarının kolaylıkla üzerine işlendiği barkodların son aşamada baskı çeşidi seçilir. Termal transfer barkod etiketler ve termal barkod etiketler olarak iki kısımda incelenebilen baskı çeşitlerinden biri tercih edilerek etiket işleme süreci tamamlanmış olur.

barkod etiket

Neden Modi Etiket?

Modi Etiket; barkod ve diğer etiket konularında sizlere en doğru ve kaliteli seçenekleri sunmayı başaran oldukça dikkat çekici bir markadır. Markalaşma sürecini hızla tamamlayan ve kaliteden ödün vermeyen bakış açısı sayesinde sizlerin taleplerini maksimum verimlilikle karşılayan Modi Etiket fiyatlar noktasında da oldukça doğru seçeneklerle bir araya gelmenize imkan tanır.

Barkod etiket noktasında yardım almak üstelik alacağınız desteğin maksimum kalitede olmasını sağlamak adına hemen Modi Etiket ile iletişime geçebilirsiniz. Teknolojiyi maksimum manada kullanan ve bu yönü ile başarısını sürdürülebilir kılmayı başaran Modi Etiket sayesinde siz de harika seçenekleri elde etmenin mutluluğunu yaşayacaksınız.

Modi Etiket’e Nasıl Ulaşabilirim?

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Etiketler:

Bir cevap yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?