Tarih / by modietiket / in Etiket Üretimi, Etiket Üreticisi

Barkod Etiket Üreticisi

Barkod etiket üreticisi, adından da anlaşıldığı üzere çeşitli barkod etiketlerin en kaliteli ve profesyonel bir şekilde üretilmesini sağlayan üreticilerdir. modi Etiket söz konusu üreticiler arasında yer almakta olup müşterilerine kaliteli ve profesyonel bir şekilde hizmetler sunmaktadır. Siz de bu hizmetlerden en iyi şekilde faydalanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçerek bu konuda kaliteli bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Şimdi gelin, barkod etiketlerin avantajlarını hep birlikte inceleyelim.

Barkod Etiket Nedir?

Barkodlar envanter oluştururken veya bize ilgili özellikleri sağlarken görevi kolaylaştırabilecek benzersiz bir şekilde ürünü tanımamıza izin veren bir dizi koda sahip, farklı kalınlıklardaki paralel çubuklarla temsil edilen bir koddur.  Kod ve bilgi arasındaki yazışmaya semboloji denir ve iki kritere göre bir grup halinde sınıflandırılır:

Sürekli veya ayrık: Karakterlerin bir eğik çizgi ile başlayıp bir sonraki karakterin ilk eğik çizgisinde biten bir boşlukla bitmesi nedeniyle, karakterlerin kendi başlarına yorumlanamadığı bir barkod etiket türüdür.

İki boyutlu veya çok boyutlu: İki boyutlu sembolojilerde çubuklar geniş veya dar olabilir. Çok boyutlu sembolojilerdeki çubuklar, belirli bir genişliğin (X) katlarıdır. Böylece X, 2X, 3X ve 4X genişliğinde çubuklar kullanılır.

Genel olarak pazardaki ürünlerde markaya göre kişiselleştirilmiş etiketler kullanılsa da yapışkan etiket firmalarının gıda, oyuncak, içecek veya kozmetik fark etmeksizin hemen hemen tüm ürünler için bastıkları bir unsur vardır. Bunlarda barkod etiketlerdir.

Barkod Etiket Neden Önemli?

Barkod; üretim süreci, takip ve lojistik sevkiyatının yanı sıra satış ve envanter kontrolünü yönetmek ve hangi ürünlerinizin daha fazla veya daha az çıktıya sahip olduğunu bilmek için en hassas unsurlardan biridir. Bu kodlar rulo etiketler üzerinde yapılır. Alfanümerik sistemi, küçük bir alanda ürün hakkında büyük miktarda bilgi toplamaya izin verir.

 

Şirketler, envanter kontrolü ve müşteriler için ilgili bilgileri sağlamanın ötesinde, bu unsurların herhangi bir tüketici ürününün ambalajında ​​çok önemli bir unsur haline geldiğinin farkındadır. Bu nedenle kaliteli etiketleme ihtiyaçlarını karşılayan çeşitli alternatifler vardır.

En Kaliteli Barkod Etiket Üreticisi

Barkod etiket üreticileri ile profesyonel ürünlere sahip olmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Etiketler:

Bir cevap yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?