Tarih / by modietiket / in Etiket Üretimi, Etiket Üreticisi

Barkod Etiket Ürünlerimiz

Etiket sektörünün en çok tercih edilen alternatiflerinden bir tanesi de barkod etiket olarak bilinmektedir. Bu etiket çeşidi kullanışlı olmasının yanı sıra tüketicinin beklentilerine cevap vermesi yönüyle de özeldir. Siz de bir etiket kullanıcısı olarak ihtiyaçlarınıza uygun seçeneklerden yarar sağlamaya başlayabilirsiniz.

Barkod etiketler, adından da anlaşılabileceği üzere barkod şeklinde tasarlanmış etiketlerdir. Ön tarafı ürün bilgileri ve fiyatını içeren bu barkodların arka tarafı da yapışkanlıdır. Bu sayede hem kullanışlı hem de kaliteli çözümler sunmayı başarır. Modi Etiket olarak beklentilerinize cevap verirken etikette kaliteden yana en özel seçeneklere ulaşmanızı sağlıyoruz.

Barkod Etiket Özellikleri Nelerdir?

Barkod etiketlerin diğerlerinden farklı özellikler sergilediğinden söz etmek gerekmektedir. Aşağıda sıralanan özelliklerini değerlendirerek neden bir barkod etiketi tercih etmeniz gerektiğini incelemelisiniz!

  • Kaliteli kâğıda baskı yapılarak üretilmektedir,
  • Ebatları talebe göre farklılaştırılabilmektedir,
  • Barkod üzerine basılan yazıların kolay kolay silinmesi söz konusu değildir,
  • Yapışkan kısmı oldukça güçlüdür,
  • Her sektör ve ihtiyaca uygun bir şekilde tasarlanabilir.

Tüm bu özellikleri sayesinde kaliteyi yakalamanızı sağlayan bu etiketleri siz de tercih edebilirsiniz. Özellikle de kullanışlı etiket arayışında olan kimseler için bu ürünleri satın almak oldukça değerli çözümleri beraberinde getirecektir.

Barkod Etiketlerin Fiyatı Nasıldır?

Etiket üreticisi araştırarak en kaliteli etiketleri satın almak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken pek çok husus vardır. Bunlardan bir tanesi de barkod etiketlerin fiyatlarıdır. Peki, barkod etiketlerde fiyatlar nasıl belirlenir? Modi Etiket’te barkod etiket siparişi verdiğinizde nasıl bir bütçe ayırmanız gerekmektedir?

Barkod etiketlerin diğer ürünlere nazaran daha kaliteli ve kullanışlı olduğundan söz etmek gerekir. Öte yandan barkod etiketin fiyatı da adet ve ebatlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle de siparişinizi vermeden hemen önce bu gibi detayları dikkatli bir şekilde değerlendirmenizde yarar vardır.

Modi Etiket hem kalite hem de uygun fiyatlar konusunda sizlere en özel seçenekleri sunar. Üstelik kaliteden taviz vermeyen yapısı sayesinde de etiket sipariş sürecini kolaylaştırır. Ürünlerinizin tüketiciler tarafından daha iyi tanınması ve anlaşılması adına barkod etiket siparişi vererek kaliteyi yakalayın!

İletişim

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Etiketler:

Bir yanıt yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?