Baskılı Rulo Etiket Üretimi
Tarih / by modietiket / in Etiket Üretimi, Etiket Üreticisi

Baskılı Rulo Etiket Üretimi

Baskılı rulo etiket üretimi, adından da anlaşıldığı üzere etiketlerin hem rulo hem de baskılı bir şekilde olmasını ifade etmektedir. Günümüzde pek çok kişinin yoğun bir şekilde kullanmakta olduğu baskılı rulo etiketleri siz de tercih ederek kusursuz bir şekilde baskılı rulo etiket hizmetinden faydalanma imkanını elde edebilirsiniz.

Baskılı rulo etiket üretimi hizmeti sunan firmalar genel olarak baskılı rulo etiket üreticisi ya da baskılı rulo etiket imalatçısı olarak ifade edilmektedir. Bu bağlamda pek çok kişi bu hizmetlerden firmamız tarafından yararlanabilmektedir. Siz de kendiniz için en uygun hizmetlere sahip olmak istiyorsanız baskılı etiket fiyatlarını detaylı bir şekilde inceleyerek kusursuz bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Baskılı Rulo Etiket Hizmeti Kapsamı

Baskılı rulo etiketlerin kullanım alanları bu hizmetlere sahip olmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konular arasındadır. Genel olarak etiketleme, ambalajlama ve markalama kavramlarının ve faaliyetlerinin gerçekleştirilmesini sağlayan baskılı rulo etiketler grafik tasarım çalışmaları ile bağdaştırılabilmektedir.

Etiketler bir ürünün benzersiz özelliklerini ve markasını ve içeriğini gözler önüne seren grafik tasarım çalışmaları olarak ifade edilebilmektedir. Bu doğrultuda etiketlerde ürün kaynağı, içeriği, çeşitli kullanım talimatları, özellikleri, miktarı, ebatı gösterilmektedir.

Baskılı Rulo Etiket Üretimi

Baskılı Rulo Etiket Türleri

Baskılı rulo etiketlerin çeşitli türleri bulunmaktadır. Söz konusu türleri genel olarak aşağıdaki gibi ifade etmek mümkündür.

Opak PP Etiketler

Plastik bazlı etiketler grubunda yer alan opak pp etiketler sert yapıdan meydana gelen bir etiket malzemesi olarak isimlendirilen bir etiket türüdür. Yağa, neme, suya, ısıya ve ışığa karşı dayanıklı olan malzemelerden elde edilen etiketler son derece dayanıklı bir yapıda olup kolay kolay yırtılmaz. Yapışkan olarak genellikle nonperm, hotmelt, akrilik yapışkanlı gibi şekillerde üretimi gerçekleştirilmektedir.

PE Etiket

Plastik bazlı etiket grubunda yer alan bu etiketler esnekliği olan malzemeler ve kolaylıkla yırtılmamaktadır. Nemi ışık ve ısı gibi etkenlere karşı son derece dayanıklıdır.

Metalize Etiket

Plastik bazlı ve kağı bazlı etiket grubunda yer alan bu etiket türü genel olarak metalize pp etiket ve metalize kuşe etiket olarak iki şekilde incelenmektedir.

Modi Etiket’e Ulaşın

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Etiketler:

Bir yanıt yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?