Tarih / by modietiket / in Etiket Üreticisi, Etiket İmalatçısı

İstanbul Etiket Üreticisi

İstanbul etiket üreticisi olarak gösterilen faaliyetlerden en iyi şekilde yararlanmak ister misiniz? Modi Etiket sizlere bu alanda profesyonel bir hizmet sunuyor. Sizde bu hizmetlerden en iyi şekilde yararlanarak başarı elde edebilirsiniz. Peki, ama nasıl?

Bir etiket seçerken baskı türü ile ilgili belirtilen özellikleri dikkate almanın yanı sıra , malzeme türünü ve yapıştırıcıyı da dikkate almamız gerekecek. Bunun için size bazı yönergeler ile profesyonel bir seçim yapabilirsiniz.

İstanbul Etiket Üreticisi Nasıl Seçilir?

Çalışma ortamı

Ürünün bulunduğu iklim koşullarına bağlı olarak, sıcaklığının değişip değişmeyeceği, örneğin bir taşıyıcı tarafından taşınacak bir ürün olup olmadığı veya ihtiyacımız olan etiketler değişecektir. Bu noktada firmaların çalışma ortamını göz önünde bulundurarak seçim yapmanızda fayda vardır.

Diğer malzemelere dayanıklılık

Ürünün maruz kaldığı malzemenin türüne (kimyasal ürünler, toz, ahşap atıkları vb.) bağlı olarak hem malzeme hem de bu dış etkenlere en iyi kalitede olan ürün seçilmelidir. Örneğin, diğerlerinin yanı sıra yağa, neme veya aşındırıcı maddelere karşı dayanıklı olması gerekiyorsa, her uygulama için özel bir yapıştırıcıya yapıştırılan sentetik bir malzeme seçeceğiz. Bu noktada tercih edeceğiniz etiket firmasının etkisi son derece büyüktür.

Etiket ömrü

Gönderilere konulacak ve bu nedenle süreleri geçici olacak etiketlerde, ısı baskılı (mürekkepsiz) bir etiket kullanabiliriz. Bununla birlikte, dayanıklı bir etikete ihtiyacımız varsa, bir termal transfer etiketi seçmeli ve buna ek olarak olası sürtünmeye ve zamanın geçişine karşı koyabilen bir şeritle eşlik etmeliyiz.

 

Etiketleneceği yüzey

Pürüzlü bir yüzeyin, örneğin düz, kavisli, ahşap veya metalik bir yüzeyle ilgisi yoktur. Etiketin etiketlenecek yüzeye uyum sağlaması ve etiketin yapıştırılmasında sorun yaşamamamız veya onu kaybetme riskimiz olmaması için bir tür malzeme ve yapıştırıcı mı yoksa başka bir tür malzeme mi seçeceğimiz onlara bağlı olacaktır.

Profesyonel İstanbul Etiket Üreticisi

Etiket üretimi noktasında kaliteli ve profesyonel bir şekilde faaliyet gösteren firmaların seçilmesi gerektiğinden bahsettik. Bu noktada siz de Modi Etiket’i seçerek bu alanda en başarılı firmalardan biri ile çalışma imkanı elde edebilirsiniz.

Modi Etiket İle İletişim Kurun

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Etiketler:

Bir yanıt yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?