Tarih / by modietiket / in Etiket Çeşitleri

Koli Etiketi Çeşitleri

Koli etiketi, kullanım alanları bakımından çok geniş bir alanda tercih edilen çözümler arasındadır. Bu özelliği sayesinde oldukça kaliteli seçeneklerden bir tanesi olan koli etiketi sayesinde siz de Modi Etiket ayrıcalıklarını yaşamak ister misiniz? Kullanışlı ve çevresel etkilere karşı ideal özelliklere sahip bu etiketler sayesinde kusursuzluğu yakalamanın tam zamanı!

Etiket, ürünlerin tanıtılmasını ve depolanması sırasında kolaylıkla istiflenmesini sağlayan seçeneklerden bir tanesi olarak bilinmektedir. Farklı türleri bulunan etiketlerin en çok tercih edileni koliler için kullanılanlardır. Koli üzerine yapıştırılan ve ürünle ilgili çok özel bilgiler veren koli etiketlerini mutlaka tercih etmek gerekir. Siz de beklentilerinize en iyi şekilde cevap vermek adına satın alacağını koli etiketlerinin özelliklerini bilmelisiniz!

Koli Etiketinin Özellikleri

Kullanışlı çözümlerden fayda sağlamak ve kalite odaklı bir alternatifle harekete geçmek adına yapmanız gereken oldukça basit! Profesyonel koli çözümleriyle ihtiyaçlarınıza cevap veren Modi Etiket sayesinde bir koli etiketi siparişi vererek şu avantajları yakalayabileceğinizi unutmamalısınız.

  • Arzu edilen ebatlarda tasarlanarak kolilere yapıştırılabilir,
  • Ürünün özellikleri ve gönderimde kullanılacaksa adres gibi bilgileri içerir,
  • Yapışkanlı olması sayesinde koli ile bütünlük sağlar,
  • Talebe göre barkod baskısı yapılarak daha kaliteli bir etiket elde edilebilir,
  • Yazı boyutları her açıdan görülebilecek kadar büyük ve okunaklıdır,
  • Kuşe kâğıda baskı yapıldığından kolay kolay zarar görmez,
  • Nem ve diğer bütün çevresel etkilere karşı dayanıklıdır.

Tüm bu özellikleriyle ilgi çeken koli etiketlerini tercih ederek ayrıcalıklardan faydalanmaya kapı aralayın!

Koli Etiket Fiyatları

Koliler, insan yaşamının hemen her anında kullanılan ideal çözümlerden bir tanesidir. Bu nedenle de kolilerle kullanılan etiketlerin de çok özel alternatifler olduğundan söz etmek gerekir. Modi Etiket olarak kolilerle kullanılan etiketleri sizlere sunarken kullanışlılığı ön plana çıkarıyoruz. Üstelik kalite odaklı bir yaklaşıma da ulaşmanızı sağlıyoruz.

Siz de koli etiketi ile alakalı ideal seçeneklerden fayda sağlamak adına adet, ebat ve ekstra özellik taleplerinizi bildirmelisiniz. Taleplerinize uygun bir şekilde hazırlanacak olan koli etiketleri ile ürünleriniz için ideal sonuçlara ulaşacaksınız. Kolilerin daha kullanışlı olması ve etiket sayesinde işlevsellik yakalaması adına bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Etiketler:

Bir yanıt yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?