Lazer Tabaka Etiket Üreticisi
Tarih / by modietiket / in Etiket Üreticisi

Lazer Tabaka Etiket Üreticisi

Lazer tabaka etiketi üreticisi, lazer makinelerinde baskı yapılması için uygun olan etiket tabakalarını ifade etmektedir. Günümüzde pek çok üreticinin birbirinden farklı şekiller de ve özelliklerde üretimini sağladığı lazer tabaka etiket üreticisi ile iletişime geçerek konu ile ilgili en detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Lazer tabaka etiket üreticisi ile ilgili detaylı bilgilere geçmeden önce lazer tabaka etiketler ile ilgili çeşitli bilgileri sizler ile paylaşacağız. Şimdi gelin bu bilgileri hep birlikte inceleyelim.

Lazer Tabaka Etiket Üreticisi

Lazer etiketler, etiketlerinizi ofiste veya evde yazdırıyorsanız hayatınızı çok daha kolaylaştırabilir. Toplu postalar veya etiket kutuları oluşturabilir ve dilediğiniz gibi baskıları gerçekleştirebilirsiniz. Kullanımınıza uygun lazer yazıcılar için özel olarak tasarlanmış birçok etiket sunuyoruz. Sorun yüksek hızda baskı ve hacimse, boş lazer yazıcı etiketleri çözümdür ve işinizi hızlı ve verimli bir şekilde yapmanıza yardımcı olur!

Lazer Tabaka Etiket Türleri

 Su Geçirmez, Polietilen Etiketler

Su geçirmez Polietilen levha etiketler 125 yapraklık paketler halinde temin edilmektedir. Kimyasallara ve hava koşullarına dayanıklıdırlar. Benzersiz, uygun maliyetli ve BS5609 Bölüm 3 ile tamamen uyumlu kısa etiketler üretilebilir. Yalnızca IMDG özelliği gerektiren kendinden yapışkanlı standardı bir çok sağlam bir etiketin göstergesidir.

Kağıt Etiketler

Kağıt yaprak etiketler 250 yapraklık paketlerde veya 500 yapraklık kutularda sağlanır. Kağıt lazer yaprak etiketleri, kendi adres etiketlerinizi ve ürün etiketlerinizi yazdırmanın çok uygun maliyetli bir yoludur.

Bespoke-Basılı, Etiketler

Laserprint PE etiketleri çok çeşitli tavizsiz uygulamalarda ve zorlu ortamlarda kullanılabilir. Çeşitli formatlarda, şekillerde ve boyutlarda ısmarlama, baskısız ve önceden basılmış lazer tabaka etiketler üretilmektedir. Etiketler ayrıca logolar, adresler, GHS piktogramları ve benzersiz tasarımlarla önceden basılabilir ve bu da çok zaman ve emek tasarrufu sağlayabilir.

En Kaliteli Lazer Tabaka Etiket Üreticisi

Lazer tabaka etiketlere mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. Birbirinden kaliteli ve profesyonel bir şekilde üretilerek sizlerin beğenisine sunulan lazer tabaka etiketler ile tüm ihtiyaçlarınızı en kusursuz şekilde karşılayabilir ve profesyonel bir şekilde etiketleme ihtiyaçlarınızın giderilmesine yardımcı olabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Etiketler:

Bir yanıt yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?