Ofset Baskı Etiket İmalatı
Tarih / by modietiket / in Etiket İmalatçısı, Ofset Baskı

Ofset Baskı Etiket İmalatı

Ofset baskı etiket imalatçısı alanında profesyonel destek mi almak istiyorsunuz? Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. Ofset baskı etiket imalatı alanında uzman ve deneyimli bir şekilde hizmet veren firmamız aracılığı ile en kaliteli ve profesyonel baskı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek ve ofset baskı etiket hizmeti ile ilgili detaylı ve profesyonel bir şekilde bilgi sahibi olmaktır. Ofset baskı, Amerikalı bir girişimci olan Ira W. Rubel tarafından 1904 yılında geliştirilmiştir ve günümüzde ise yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Baskı teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte çok daha popüler hale gelen ofset etiket İngilizce Off ve set kelimelerinin birleşimi ile oluşturulmuştur. Bu doğrultuda ofset kavramının anlamı ile mürekkeplerin kauçuk aracılığı ile kağıda aktarılmasını ifade etmektedir.

Ofset Etiket Baskı Nasıl Yapılır?

Ofset etiket baskı işlemleri genel olarak taş baskı sistemi ile benzerlik göstermektedir. Ancak ofset etiket baskı hizmetinde kalıp üzerinde herhangi bir şekilde yükseklik farkı bulunmamaktadır. Ofset baskı sistemi ile kullanılmakta olan kalıpların yüzeyleri de son derece pürüzsüzdür. Kalıp yüzeyleri üzerinde bulunan ince bir emülsiyon tabakası ile kusursuz bir görünüm elde edilmektedir. Ofset baskı sistemlerinde ki kalıplar ile etiketlerin de kusursuz şekilde üretilmesi ve kullanıma sunulması mümkün hale gelmektedir.  Ofset etiket baskıların hemen her yerde kullanımı mümkündür. Son derece geniş bir kullanım ağına sahip olan ofset baskı ile profesyonel ve hızlı bir şekilde baskının gerçekleştirilmesini mümkün kılar. Ofset baskılar her türlü kağıda ve gramaja uygun bir şekilde gerçekleştirilmekte olup çok daha az zaman harcanarak oluşturulmaktadır.

Ofset Baskı Etiket İmalatı

Profesyonel Ofset Baskı Etiket İmalatı

Profesyonel bir şekilde baskı etiket imalatçısı hizmetinden faydalanmak ve profesyonel bir şekilde baskıların gerçekleştirilmesini istiyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız müşterilerine en kaliteli şekilde hizmetler sunmakta olup en uygun fiyatlı çözüm önerilerini de sunmaktadır. Siz de profesyonel ofset baskı etiket imalatçısı hizmetinden faydalanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Hizmetlerimiz ile ilgili en detaylı şekilde bilgi almak ve kusursuz hizmetlerden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçerek detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Etiketler:

Bir cevap yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?