Tarih / by modietiket / in Ofset Baskı, Etiket İmalatçısı, Etiket Üreticisi

Ofset Baskı Etiket Üreticisi – Modi Etiket

Ofset baskı etiket üreticisi, ofset baskı etiket konusunda en profesyonel ve kaliteli ürünlerin üretimini gerçekleştiren üretici firmalar olarak bilinmektedir.

Yaygın olarak kullanılan ofset baskı, mürekkepli bir görüntünün bir plakadan kauçuk bir örtüye ve ardından kağıda veya diğer malzemelere aktarıldığı bir baskı tekniğidir. Modi Etiket olarak küçük tip, ince detay ve büyük miktarda şablon veya etiket gerektiren projeler için ofset baskı kullanıyoruz. Ofset baskı, vinil çıkartmalar, polyester, Tyvek ve kağıt gibi çeşitli malzemeler üzerinde kullanılabilir. Bunun yanı sıra yüksek görüntü kalitesi üretir. Bu baskı tekniği hem dış mekan hem de iç mekan uygulamaları için uygundur.

Ofset Baskı Etiket Nedir?

Ofset, yüksek kaliteli bir baskı süreci ve aynı zamanda zorlu bir süreç olarak bir üne sahiptir. Alüminyumdan, polimerlerden veya diğer malzemelerden yapılan ofset baskı klişelerinin üretimi oldukça ucuzdur. Fleksografik klişelerde olduğu gibi yükseltilmiş görüntülere sahip değildir. Bu nedenle nokta kazancı neredeyse yoktur. Ofsetin karmaşıklaştığı yer, işlevi macun mürekkebini ofset battaniyesine aktarılmadan önce yüzeylerine eşit olarak yaymak olan bir dizi silindir olan mürekkep trenidir.

Mürekkep katarını kullanan başka bir süreç olan tipo baskı, dar endüstri genelinde kullanımda azalmaktadır. Fleksografi, elbette, dünya çapında etiket baskı endüstrisine hükmetmektedir. Bu doğrultuda günümüzde yoğun bir şekilde ofset baskı etiket kullanımı olduğundan bahsetmemiz mümkündür.

Kaliteli Ofset Baskı Etiket Üreticisi

Modi Etiket, ofset baskı etiket noktasında son derece kaliteli ve kusursuz hizmetler sunmaktadır. Bu noktada kurulduğu günden bu yana etiket ve baskı konusunda adeta kusursuz hizmetler ile dikkat çeken Modi Etiket aracılığı ile eşsiz bir deneyim yaşamak isterseniz doğru adrestesiniz. Siz de ofset baskı etiketler ile ilgili bilgi almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yapmanız gereken tek şey ihtiyaçlarınızı belirleyerek bizimle iletişime geçmektir. Hadi, en kusursuz hizmetler için hemen harekete geçin ve bizimle iletişim kurarak hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi sahibi olun. Firmamız size kaliteli hizmetleri sunmak ve sizi bilgilendirmek için bekliyor. Hemen harekete geçebilirsiniz.

İletişim

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Etiketler:

Bir cevap yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?