Tarih / by modietiket / in Etiket Üreticisi, Etiket Üretimi

Rulo Etiket

Rulo etiketler, günümüzde sık sık tercih edilen etiket türlerinden bir tanesidir. Bu kapsamda pek çok kişi kusursuz bir şekilde etiketlerden yararlanmak için rulo etiketi satışı yapan firmamızı tercih edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçerek rulo etiketler ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi sahibi olmaktır.

Baskılı etiket hizmeti sunan firmalar genel olarak baskılı rulo etiket üreticisi ya da baskılı rulo etiket imalatçısı olarak ifade edilmektedir. Bu bağlamda pek çok kişi bu hizmetlerden firmamız tarafından yararlanabilmektedir. Siz de kendiniz için en uygun hizmetlere sahip olmak istiyorsanız baskılı etiket fiyatlarını detaylı bir şekilde inceleyerek kusursuz bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Baskılı Rulo Etiket Hizmetinin Kapsamı

Baskılı rulo etiketlerin çeşitli kullanım alanları bulunmaktadır. Söz konusu kullanım alanlarını genel olarak ambalajlama, etiketleme, markalama gibi ifade etmek mümkündür. Bunun yanı sıra baskılı rulo etiket hizmeti doğrultusunda birbirleri ile benzer olan ürünlerin birbirlerinden net bir şekilde ayrılmaları mümkün hale gelmektedir. Etiketler ürün kaynağı, çeşitli kullanım talimatları, içerikleri, özellikleri, ebatı ve miktarı gibi özellikler yer almaktadır.

Etiketler çeşitli özellikleri doğrultusunda farklı şekillerde sınıflandırılmaktadır. Şimdi gelin söz konusu etiket türlerini hep birlikte inceleyelim.

Baskılı Rulo Etiket Türleri

Baskılı rulo etiket türlerinin farklı çeşitleri olduğundan bahsettik. Bu türler aşağıdaki gibidir.

Opak PP Etiketler

Plastik bazlı etiketler grubunda yer alan opak pp etiketler sert yapıdan meydana gelen bir etiket malzemesi olarak isimlendirilen bir etiket türüdür. Yağa, neme, suya, ısıya ve ışığa karşı dayanıklı olan malzemelerden elde edilen etiketler son derece dayanıklı bir yapıda olup kolay kolay yırtılmaz. Yapışkan olarak genellikle nonperm, hotmelt, akrilik yapışkanlı gibi şekillerde üretimi gerçekleştirilmektedir.

PP Etiketler

Plastik baslı olarak üretilmiş olan etiket grubunda bulunan etiketler son derece esnek malzemelerden üretilmektedir. Bu doğrultuda kolay bir şekilde yırtılmaları da mümkün değildir. Aynı zaman ısı ve ışık gibi çeşitli etken maddelere karşı da son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Siz de ürünlerimiz ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Etiketler:

Bir cevap yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?