Tarih / by modietiket / in Etiket Üretimi, Etiket Üreticisi

Toptan Etiket

Toptan etiket, markaların ve firmaların ihtiyacı olan etiketi toplu bir şekilde satın alması olarak ifade edilebilir. Bu noktada bir çok kişi toptan etiket fiyatları ve teslim ile ilgili detayları hep birlikte inceleyeceğiz.

Toptan Etiket Türleri

Toptan Etiket dört türe ayrılabilir. Bunlar marka etiketi, sınıf etiketi, tanımlayıcı etiket ve bilgilendirici etikettir. Bu farklı etiket türleri şu şekilde açıklanabilir:

Toptan Etiket 1. Marka etiketi

Bir ürünün ambalajında ​​sadece marka kullanılıyorsa buna marka etiketi denir. Markanın kendisi etikette ifade edilir. Marka etiketi bir kumaşın üzerine konur. Kumaşın adını söyler. Benzer şekilde sabun üzerinde de etiket kullanılır. Örneğin Lux , Hamam , Rexona vb

2. Sınıf etiketi

Bazı ürünlere sınıf etiketi verilmiştir. Bu etiket türü, ürünün derecesini gösterir. O gösterir ürünlerin kalitesini kelimeler, harfler veya şekil ile. A,B,C,D kaliteleri teneke kutulara konabilir. Benzer şekilde, paketli buğday için kalite etiketi 1,2,3,4 kalite olarak ifade edilebilir. Bazı firmalar ürünlerinde iyi, daha iyi, en iyi gibi etiketler kullanabilirler.

3. Açıklayıcı etiket

Tanımlayıcı etiket, ürünlerin özelliği, kullanım talimatı, kullanımı, güvenliği vb. hakkında bilgi verir. Sınıfı ayırt edilemeyen ürünler için tanımlayıcı etiket kullanılır.

4. Bilgilendirici etiket

Bilgilendirici etiket, ürün hakkında bilgi verir. Bilgilendirme etiketinde ürünün kullanım şekli ve güvenliği, üretici adı, üretim tarihi, son kullanma tarihi, aracının adı, ürünün kullanımına ilişkin ek talimatlar vb. yer almaktadır. Tanımlayıcı etiket, ürün hakkında genel bilgi verirken, bilgilendirici etiket, ürün hakkında kullanımı, üreticisi vb. gibi bilgileri içermektedir.

Toptan Etiket En Kaliteli Etiketler

En kaliteli ve uygun fiyatlı etiketlere sahip olmak için doğru adrestesiniz. Web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz aracılığı ile bize ulaşabilir ve mükemmel hizmetlerden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli hizmetleri sunmayı hedefleyen Modi Etiket bu alanda başarı elde etmiş mükemmel bir firmadır. Siz de kendiniz için en uygun etiketlere sahip olmak için Modi Etiket’i tercih edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey web sitesinde bulunan iletişim bilgilerinden bizleri aramak ve aklınızdakileri sormaktır.

İletişim

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Etiketler:

Bir cevap yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?