barkod etiket
Tarih / by modietiket / in Barkod Etiket

Barkod Etiket Çözümleri

Etiket ihtiyacı duyan tüketicilerin en çok tercih ettiği seçeneklerden bir tanesi olarak dikkat çeken barkod etiket, perakende sektörünün vazgeçilmezleri arasında kabul edilmektedir. Ürünlerin bir barkod okuyucu sayesinde sayımı, ayrıştırılması ve satışı sürecini kolaylaştıran barkod etiketler sayesinde siz de ihtiyacınıza en iyi şekilde cevap verecek bir çözümden yararlanabilirsiniz.

Modi Etiket, farklı etiket türleri arasından ihtiyacınıza en uygun olanı sizlerle buluşturuyor. Kullanışlılık ve en uygun maliyet ayrıcalıkları sayesinde siz de ihtiyaç duyduğunuz çözümlere Modi Etiket avantajlarıyla sahip olabileceksiniz. O halde ne tür seçenekleri tercih edebileceğinizi değerlendirmeye başlamalısınız.

Barkod Etiketi Nedir?

Ürünlerin kimliği olarak da kabul edilen barkod, ince ve kalın çizgiler ile rakamlardan oluşmaktadır. Amaç ürüne ait bir kimlik numarası oluşturarak satış ve depolama esnasında kolaylığı ön plana çıkarmaktır. Bu çerçevede kullanılan barkod etiketi ürünlerin birbirinden ayırt edilmesindeki en önemli husustur. Bilgisayar sistemleri ile bütünleşmiş bir şekilde kullanılan barkod etiketler sayesinde stok kontrolü, fiyatlandırma ve diğer bütün süreçleri kontrol etmek mümkündür.

Bir barkod okuyucu yardımıyla ürünlere dair bütün süreci planlamayı kolaylaştıran barkod etiketinin tasarımı da oldukça değerlidir. Çünkü ürünün kullanışlılığını sağlamak adına taşıması gereken özelliklerin barkod etiket üreticisi tarafından titizlikle saptanması gerekmektedir.

Barkod Etiket Özellikleri

Etiket, ürünlerin görünen bir kısmına yapıştırılan ve kullanışlılığı sağlayan oldukça önemli unsurlardan bir tanesidir. Satış başta olmak üzere farklı amaçlarla tercih edilen etiketlerin teknik ve görsel anlamda sahip olması gereken nitelikleri vardır. Genellikle bir tarafı yapışkanlı olarak üretilen barkod etiketler ürüne kolayca yapıştırılabilmektedir. Öte yandan barkod etiketler kuşe kâğıda basılarak daha kaliteli bir kullanım sağlar.

Modi Etiket olarak tüketicilerimizin bütün taleplerini cevaplarken ihtiyaç odaklı bir yaklaşım benimsemeyi ihmal etmiyoruz. Ürün tasarımını müşterilerimizin taleplerini dikkate alarak gerçekleştirirken ihtiyaçlara uygun çözümler sunuyoruz. Siz de profesyonel bir barkod etiket alışverişi gerçekleştirmek mi istiyorsunuz? O halde taleplerinizi ileterek size en uygun seçenekleri tercih edeceğiniz bir deneyime ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat, kullanışlılık ve çok daha fazlası için barkod etiket alternatiflerini değerlendirebileceksiniz.

 

İletişim

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

 

Etiketler:

Bir yanıt yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?