Tarih / by modietiket / in Ofset Baskı

Ofset Baskı Firması Modi Etiket

Ofset baskının birçok avantajı olduğu gibi bazı dezavantajları da vardır. Her şeyi iyi değerlendirebilmeniz için tüm detaylar aşağıdaki gibidir.

Ofset baskı sisteminin avantajları

  • Görüntünün kağıt üzerinde çoğaltılması çok sadık ve kesindir.
  • Ofset baskıyı her türlü kağıt ve ölçülerde kullanabiliriz. Dijital baskı gibi diğer baskı sistemlerinde ise kağıt çeşitleri sınırlıdır.
  • Ofset baskı, orta ve büyük tirajlar için çok ekonomik bir baskı sistemidir.
  • Ofset baskı bize çok kapsamlı bir renk kontrolü sağlar.
  • Bu baskı sistemi, vernik uygulamasının yanı sıra metalik mürekkepler veya floresan mürekkepler gibi diğer teknikler ve özel mürekkeplerle uyumludur.
  • Elde edilen kalite ve keskinlik mükemmeldir.
  • Ofset baskı sisteminin dezavantajları
  • Dijital baskı gibi diğer baskı sistemlerinden biraz daha yavaştır.
  • Küçük koşular için çok ekonomik değildir.

Ofset Baskı Firması

Profesyonel ve kaliteli bir şekilde faaliyet gösteren ofset baskı firmalarını tercih etmek için doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçerek bu konuda profesyonel bilgi edinebilirsiniz.

Ofset baskı firmaları ile baskı hizmetlerinde kusursuz bir deneyim elde etmek ister misiniz? Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz. Bu alan en kaliteli hizmetleri veren Modi Etiket ile ofset baskı alanında en iyi deneyimi elde edebilirsiniz. Şimdi gelin, ofset baskı ile ilgili detayları hep birlikte inceleyelim.

Ofset Baskı Nedir?

İlk ofset matbaa dünyanın iki yerinde aynı anda icat edilmiştir. Mürekkebin doğrudan metalik bir tesise uygulanmasından oluşan bir baskı sistemi günümüzde sık sık talep görmektedir. Ofset baskı dolaylı bir baskı sistemidir. Çünkü görüntü doğrudan plakadan fiziksel desteğe gitmez. Ancak önce plakadan kauçuğa ve son olarak kauçuktan son desteğe gitmesi gerekir. Tam olarak bu malzemenin sahip olduğu esneklik sayesinde, mürekkep düzensiz dokulu yüzeylere emprenye edebilecek ve daha yüksek bir kalite sunmaktadır.

Plakalar genellikle alüminyum veya metalik alaşımdan yapılır. Bu çok benzer bir işlem söz edilmektedir litografi , baskı türetilmiş olan ofset olan. Bir yandan, plakalar lipofilik ışığa duyarlı bir film taşır. Monokromdurlar, yalnızca tek bir rengi aktarabilirler, bu nedenle görüntü klişeye aktarılmadan önce işlenmelidir.

Ofset Baskının Avantajları ve Dezavantajları

 

Bize Ulaşın

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

 

Etiketler:

Bir cevap yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?