Barkod Etiket İmalatçısı
Tarih / by modietiket / in Ofset Baskı

Barkod Etiket Üretici

Barkod etiket üreticisi olarak firmamız, alanında uzman ve kaliteli bir şekilde faaliyet göstermektedir. Siz de ürünlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Verileri toplamak ve depolamak için barkod etiketleri kullanmak, verileri manuel olarak kaydetmekten çok daha hızlı ve daha doğrudur. Bir insan bir dizi sayı ve harfi manuel olarak yazdığında, hız ve doğruluk arasında ters bir ilişki vardır. Ne kadar hızlı giderlerse, hata olma olasılığı o kadar artar.

Barkod etiketlerinin taranması yalnızca birkaç saniye sürer ve dijital veritabanınızı anında günceller. Bilgilerin bir dosyadan diğerine veya yazılı formlardan bilgisayar veritabanlarına aktarılmasına gerek yoktur.

Bu nedenlerden dolayı, tesisiniz için en verimli ve uygun maliyetli varlık takip sistemini oluşturmak için barkodlu varlık etiketleri gereklidir. Varlıkları izlemeniz gerektiğine ikna olmadıysanız, işletmenizin zaman ve işçilik maliyetlerini azaltmasına yardımcı olan hızlı varlık yönetimi kazanımlarını kaçırıyorsunuz demektir.

Barkod Etiket Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Barkod Etiket İmalatçısı

Barkod etiketi seçerken dikkate alınması gereken temel faktörler vardır. Bunlar aşağıdaki gibidir:

Yüzey

Farklı yüzeyler yapışmayı etkiler. Yüzeyin pürüzsüz mü yoksa kavisli mi olduğu, uygulamalarınız için hangi tür yapışkan ve etiket malzemesinin en faydalı olduğuna karar verirken göz önünde bulundurulması gereken önemli bir faktördür.

Sıcaklık

Bir etiket seçerken hem uygulama sıcaklığının hem de servis sıcaklığının dikkate alınması önemlidir. -65°F ila 200°F aralığı dışındaki sıcaklıklar için termal transfer etiketleri gerekir. Yüksek sıcaklık etiketlerimize bakın.

Aşınma Direnci

Temas ve sürtünme zamanla etiketin okunabilirliğini etkiler. Daha yüksek reçine içerikli bir termal transfer etiketi, daha yüksek direnç seviyeleri sağlar.

Kimyasal

Bir etiket, aseton veya yağ gibi orta ila aşırı kimyasallara maruz kaldığında, yüksek dayanıklılığa sahip bir reçine ısı transfer etiketi, etiketin bozulmasını önleyecektir.

İç Mekan/Dış Mekan

Yağmur ve güneş gibi dış mekan unsurlarına maruz kalan ürünler, sentetik bir ısı transfer malzemesi kullanmalıdır. Bu malzeme, zorlu çevresel faktörlere dayanmak için gereken dayanıklılığı sağlar.

Raf Ömrü

Daha uzun raf ömrüne sahip bir etiketin kimyasallara, neme ve aşınmaya maruz kalma olasılığı daha yüksektir, daha kısa raf ömrü için ise çok dayanıklı bir etiket gerekmez.

Modi Etiket’e Ulaşın

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Etiketler:

Bir cevap yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?