Baskılı Rulo Etiket
Tarih / by modietiket / in Ofset Baskı

Baskılı Rulo Etiket Size Ne Sağlar?

Baskılı rulo etiketler, geniş kullanım alanı ile dikkat çeken etiket türleridir. Rulo çıkartmaları, kendi tanımlayıcı tasarımınızı mağazanızdaki herhangi bir ürüne veya yere yerleştirmek için ideal bir kaplamadır ve diğer reklam ortamlarını tamamlar. Zarfları, katlanmış broşürleri, çantaları veya ambalaj kağıtlarını kapatmak için en kullanışlıdırlar.

Potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekmek için orijinal, tuhaf ve çarpıcı bir tasarımla bu süper ucuz rulo çıkartmaları kullanın. Bu çıkartmalar hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? O halde doğru yerdesiniz.

Baskılı Rulo Etiket Nedir?

Bobin veya rulo etiketler, çok çeşitli ürünleri etiketlemek için kullanılır , bunları yeni ürünleri, teklifleri ve promosyonları veya herhangi bir yeniliği duyurmak, hatta orijinal ambalaj sunmak için kullanabilirsiniz.

Her tür ambalaj, ürün ve ambalaj üzerine ürün bilgilerini hızlı ve pratik bir şekilde kendi çıkartmalarınızla yapıştırmanız gerekiyorsa, rulo üzerine çıkartma baskısı şüphesiz en iyi seçenektir. Ayrıca bu çıkartmalar, kullanıldığı yüzeye ideal ve hızlı bir aderans sağlama, uygulama süresini mümkün olduğunca en aza indirme, dolayısıyla işi hızlandırma özelliğine sahiptir. Özel bir artı olarak, çıkartmalar bu formatta rulo halinde olduğundan, bu çıkartmalar çok sayıda çıkartma için ekonomik olarak fiyatlandırılır.

Baskılı Rulo Etiket

En Kaliteli Baskılı Rulo Etiketler

Bu rulo çıkartmalar için en uygun ve tavsiye edilen malzeme plastik bir malzeme özelliği taşıması nedeniyle yüksek dayanıklılığı sayesinde polipropilendir. Laminasyona gerek kalmadan suya ve sürtünmeye karşı dayanıklı olması açısından mükemmel olan bu malzeme, aynı zamanda mükemmel bir baskı kalitesine sahiptir. Parlaklık hissi veren, böylece parlak ve çarpıcı renkler elde eden bir cilaya sahiptir.

Rulo çıkartmaları üretmek için, daha geniş bir renk yelpazesi, zaman içinde daha fazla dayanıklılık ve çok daha uzun kullanım ömrü sunan su bazlı mürekkeplerle “Tek Geçiş” adı verilen yenilikçi ve modern bir teknoloji kullanılır. Bu tür malzeme en çok tavsiye edilen malzeme olsa da bir bobin üzerine çıkartmaları basmak için başka malzemeler de vardır. Siz de Modi Etiket ayrıcalıkları ile kaliteli ve güvenilir ürünlere sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsinz.

 

Modi Etiket’e Ulaşın

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Etiketler:

Bir yanıt yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?