barkod makinesi etiketi
Tarih / by modietiket / in Etiket Üreticisi

Barkod Makinesi Etiketi

Barkod makinesi etiketi ile ürünleri etiketlemek hiç olmadığı kadar kolay olacak! Modi Etiket, ihtiyaç duyduğunuz bütün etiketleri sizlerle buluştururken kaliteyi de zirveye çıkarıyor!

Barkod; market, manav ve zücaciye malzemeleri satan alanlarda kullanılan oldukça önemli unsurlardan bir tanesidir. Barkodun hem satış sürecini kolaylaştırdığı hem de ürün yönetimini daha kusursuz bir noktaya taşıdığı biliniyor. Bu nedenle de ürün çeşitliliğinin çok fazla olduğu alanlarda barkod kullanımı kaçınılmaz oluyor. Modi Etiket olarak barkod kullanımına önem verilen alanlarda enfes bir seçenek olan barkod makinesi etiketi seçeneği ile sizlere destek olur.

Barkod makinesi etiketi özellikleri

Barkod makinesinin çalışmasını sağlamak amacı ile tercih edilen yapışkanlı kağıtlardan oluşan bu etiketlerin kusursuz özelliklere sahip olduğu söylenebilir. Kalitesi ile dikkat çeken bu etiketlerde neler bulunduğuna gelin daha yakından bir göz atalım!

Kaliteli Kâğıt

Barkod makinesinde kullanılmak üzere hazırlanan etiketlerin en dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi de kâğıdın kaliteli olmasıdır. Dayanıklı ve kolay kolay yıpranmaması bu etiketlerin tercih edilmesini sağlar. Ambalajların üzerine ya da poşetlerin üzerine yapıştırılan bu etiketlerin dış etiketlerden zarar görmemeleri adına kaliteli olmaları şarttır.

Özel Boyutlar

Barkod dendiğinde genellikle küçük kağıtlar akla gelse de farklı boyutlarda barkodların varlığından söz edilebilir. Bu nedenle de boyutların markaya özel olarak tasarlandığını ifade etmek doğru olacaktır. Eğer siz de barkod makinesi etiketi satın almak istiyorsanız Modi Etiket ürünlerine mutlaka bir göz atmalısınız. Bu sayede kusursuz seçeneklerden yararlanmak mümkün olacaktır.

Renk Seçeneği

Barkodların genellikle beyaz olduğu kabul edilse de zaman zaman farklı renklerde barkodların da ilgi gördüğü düşünülebilir. Bu nedenle markaya özgü tasarımlara da imza atan Modi Etiket sayesinde barkod makinesi etiketi için renk çeşitliliğinden de yararlanabilirsiniz.

barkod makinesi etiketi

Neden Modi Etiket?

Modi Etiket, kaliteyi ön plana çıkarmayı arzu eden özellikleri ile etiket sektörünün en önemli markalarından bir tanesidir. Uygun fiyatlar ve kaliteli hizmetler ile size en başarılı seçenekleri sunan Modi Etiket’i siz de tercih edin ve kazanın! Modi Etiket ürünleri ile ilgili detaylar için bize ulaşabilirsiniz.

Modi Etiket’e Ulaşın

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Etiketler:

Bir yanıt yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?