Tarih / by modietiket / in Etiket Üreticisi

Baskılı Etiket İmalatçısı Modi Etiket

Baskılı etiket imalatçısı olarak gösterdiğimiz profesyonel hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmak için hemen harekete geçebilirsiniz. Ürün etiketlemenin önemi, her şeyden önce, iki temel tüketici hakkından kaynaklanan zorunlu niteliğindedir. Bunlar bilgi edinme hakkı ve güvenlik hakkı şeklindedir. Bir ürünün etiketi, onun hakkında çok şey söylüyor. Bunu şirket için değil, yurt dışında da yapıyor. Bu nedenle ürünlerimiz için en iyi etiketi seçmek hem bilgilendirici hem de estetik düzeyde önemlidir.

Yiyeceği, kökenini, korunma şeklini, onu oluşturan bileşenleri veya sağladıkları besinleri bilmemizi sağlar.  Farklı ürünler arasında karşılaştırma yapılmasına ve ekonomi, sağlık ve çevreye saygı açısından sorumlu tüketimin gerçekleştirilmesine olanak sağladığından, etiketleme bilgisi ürün seçiminde önemli bir kriterdir. Bu nedenle, sağlıklı ve sorumlu bir diyete sahip olmak için önemli bir araçtır. Ayrıca tüketicinin ihtiyaçlarına uygun kararlar almasına, ürünleri karşılaştırmasına ve uygun alternatifleri seçmesine, ayrıca alerjiye neden olabilecek madde veya ürünler hakkında bilgi vermesine yardımcı olur.

Baskılı Etiket İmalatçısının Faydaları

Etiketlemenin aşağıdakiler gibi birçok avantajı ve faydası vardır:

  • Tüketicilerin ilk fark ettikleri şey budur, bu nedenle tasarımları ve sağlanan bilgiler sayesinde satışları artırmaya yardımcı olurlar.
  • Teklifler, ürün özellikleri, beslenme raporu vb. gibi en alakalı bilgileri stratejik olarak vurgulayarak, nihai tüketiciye büyük miktarda bilgi sunmamıza olanak tanır .
  • %100 özelleştirme kapasitesine sahiptir. Bu da firmaların kendilerine göre etiketleri düzenleyebilmelerini sağlar.
  • Ürüne büyük bağlılık sağlar.
  • Hızlı yerleştirme özelliğine sahiptir.
  • Etiketin yüksek kalitesi ve dayanıklılığı söz konusudur.
  • Kendinizi rekabetten farklılaştırmanıza izin verirler.
  • Çok yönlüdür. Herhangi bir ürüne, yüzeye, şekle, boyuta vb. uyum sağlama kapasitesi vardır.

Profesyonel Etiketler

Baskılı etiketlerde 2 tür vardır. Bunlar genel olarak aşağıdaki gibidir.

Doğrudan termal baskı: Bu, yazıcı kafasının termal kağıttan yapılmış etiketle temas etmesidir. Şerit mürekkebine ihtiyaç duyulmaz.

Termal transfer baskı : Bu baskı ilkinden farklı olarak şerit gerektirir . Bu baskı türünde, yazıcı kafalarından gelen ısı şeride uygulanır.

Siz de profesyonel ve kaliteli hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmak için doğru adrestesiniz. Hemen bizimle iletişime geçin.

İletişim Bilgilerimiz

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Etiketler:

Bir yanıt yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?