Tarih / by modietiket / in Etiket İmalatçısı

İstanbul Etiket İmalatçısı Modi Etiket

İstanbul etiket imalatçısı, kaliteli ve işinize yarar düzeydeki etiketlerin üretimini sağlayan firmaları ifade etmektedir.  Etiket, ürün üzerinde yer almalı ve en önemli unsurlar da dahil olmak üzere kolayca anlaşılabilir, görünür ve okunaklı olmalıdır. Gıda ürünleri söz konusu olduğunda , bu unsurlar şöyle olacaktır:

  • Ürün değeri
  • Son kullanma tarihi veya tercihli tüketim
  • Beslenme bilgileri
  • Özel saklama ve kullanım koşulları
  • Grup
  • Net ağırlık veya miktar
  • Ürün menşei
  • Üreticinin adı ve adresi
  • Bileşenlerin listesi
  • Alerjenler (varsa)

İstanbul Etiket İmalatçısının Ürettiği Etiket Türleri

Yapışkanlı Kağıt Etiketler

Yapışkan etiketler, çok yönlülükleri sayesinde hemen hemen her tür üründe yaygın olarak kullanılmaktadır: gıda ambalajları, şişeler, çantalar, ambalajlar, vb. farklı malzemelere ve yüzeylere çok iyi uyum sağlar.

Kaplamalı Etiketler

Yapışkanlı etiketler ve yapışkanlı etiketler yazdırmak için en çok kullanılan seçeneklerden biridir. Bu tür kaplamalı kağıt hem parlak, hem saten hem de mat kaplamada mükemmel sonuçlar sağlayan saten dokunuşlu pürüzsüz bir kaplamaya sahiptir. Verilerin neme, ısıya ve güneş ışığına karşı dirençli olduğu, yüksek baskı kararlılığı gerektiren endüstriler için idealdir.

Termal Etiket

Düşük aşındırıcı bir malzeme ile yapılırlar. Termal kafalarla ve aşırı sıcaklıklara, neme veya sürtünmeye dayanmak zorunda olmadıkları kuru ortamlardaki ürünlerdeki uygulamalarla kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Barkod veya QR kodları yazdırmak için idealdir.

Termal Korumalı Etiket

Neme, sıcaklıktaki büyük değişikliklere veya sürtünmeye dayanıklı koruyucu bir kaplamaya sahiptir. Soğutulmuş gıda etiketleme, lojistik ve dağıtım endüstrileri için idealdir.

Polipropilen  (Beyaz Ve Şeffaf) Etiketler

Nemli ortamlara ve aşırı sıcaklıklara karşı çok dayanıklı etiketlerdir. Bunlar gıda ambalajları, içecekler, temizlik ürünleri vb. etiketlemek için kullanılır.

Kaplamalı Alüminyum Sırt Etiket

Özellikle pürüzlü ve kabartmalı ürünlerde yaygın olarak kullanılır. Bu etiket kavun veya avokado hazırlanmasında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Polietilen Etiket

Çok dayanıklı etiketlerdir. Genellikle özel ambalajlara ve etiketiyle öne çıkmaya çalışan ürünlere uygulanan benzersiz tasarım ve kesimlerle yüksek çözünürlüklü resim ve metinlerin basılmasında kullanılırlar.

Injekt Paper Etiket

Müşteri tarafından yazıcısı ile doğrudan basım için kullanılan, yazdırılmayan beyaz etiketler.

 

Bize Ulaşın

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

 

Etiketler:

Bir cevap yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?