Baskılı Etiket İmalatçısı
Tarih / by modietiket / in Etiket Üreticisi

Baskılı Etiket Üretici Firma; Modi Etiket

Baskılı etiket üretici bu alanda hizmetler sunan firmaları ifade etmektedir. Üretici ve ürün bilgileri gibi bilgilerin yer aldığı baskılı etiketler tutundurma, yasal yönlerden ambalaj ve bilgi verme ile doğrudan ilişkilidir. Ambalajlama, markalama ve etiketleme kavramları genel olarak bir bütünü ifade eder. Etiket, bir ürünün markasını ve benzersiz özelliklerini de tüketicilere ileten grafik tasarım çalışmalarıdır. Bu nedenle markalar ve ürünler için etiket çalışmalarının son derece büyük bir öneme sahip olduğunu ifade edebilmemiz mümkündür. Ürünün kaynağı, içeriği, özellikleri, türü, çeşitli kullanım talimatları, miktarı ve ebatı etiketler aracılığı ile gösterilmektedir. Bu bağlamda etiketlerin toplumsal açıdan da son derece önemli olduğunu söyleyebiliriz.

Baskılı Etiket Çeşitleri ve Özellikleri

Etiketler genel olarak baskılı etiket ve baskısız etiket olarak iki farklı şekilde incelenebilmektedir. Bunun yanı sıra etiketler kullanılan ve elde edilen malzemeye göre de farklı şekillerde, isimlerde adlandırılabilir.

Opak PP Etiketler

Plastik bazlı etiketler grubunda yer alan opak pp etiketler sert yapıdan meydana gelen bir etiket malzemesi olarak adlandırılabilmektedir. Yağa, neme, suya, ısıya ve ışığa karşı dayanıklı olan malzemelerden elde edilen etiketler kolay kolay yırtılmaz. Ancak yapışkanların cinsine göre dış etkenlere karşı olan dayanıklılığı farklılık göstermektedir. Yapışkan olarak genellikle nonperm, hotmelt, akrilik yapışkanlı gibi şekillerde üretimi gerçekleştirilmektedir.

PE Etiket

Plastik bazlı etiket grubunda yer alan bu etiketler esnekliği olan malzemeler ve kolaylıkla yırtılmamaktadır. Nemi ışık ve ısı gibi etkenlere karşı son derece dayanıklıdır.

Metalize Etiket

Plastik bazlı ve kağı bazlı etiket grubunda yer alan bu etiket türü genel olarak metalize pp etiket ve metalize kuşe etiket olarak iki şekilde incelenmektedir.

Baskılı Etiket İmalatçısı

Cam Etiketi

Kağıt ve plastik bazlıdır. Cam ve benzeri yüzeylere yapıştırılır. İstenildiğinde iz bırakmadan rahat bir şekilde sökülebilmesi mümkündür.

En Kaliteli Baskılı Etiket Üretici

Siz de çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılamak için birbirinden farklı firmaları araştırıyorsanız doğru adrestesiniz. En kaliteli baskılı etiket üreticisi olarak hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek etiketler ile ilgili en detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Etiketler:

Bir yanıt yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?