Baskısız Rulo Etiket Üreticisi Modi Etiket
Tarih / by modietiket / in Etiket Üretimi

Baskısız Etiket Üreticisi İstanbul: Modi Etiket

Baskısız etiket üreticisi olarak bu alanda birçok ürün çeşidini barındıran bir firmayız. Baskısız etiketlerin uygulandığı başlıca kağıt türleri kuşe, metalize kuşe, fastyre kuşe, lamine termal, eco termal, pp şeffaf, pe şeffaf, pp metalize, pp opak, pp mat opak, silvermat vb. dir. Bu etiketlerden istenen müşteri talebi ve ihtiyacı doğrultusunda üretim yapmaktayız. Eğer istenilirse baskısız üretilen amblem ve barkotlar anında işle görebilir. Baskısız etiket imalatçısı olarak Modi Etiket, üretimin her safhasını büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir.

Baskısız Etiket Üreticisi Olarak Neler Yapıyoruz?

Baskısız etiket imalatında kullanılan kağıtlara yapışkanlık özelliği katabilmek adına akrilik, hotmelt, nonperm, difriz vb. gibi malzemeler kullanılmaktadır. Bu yapışkan türleri etiketlerin kullanıldıkları alana, ürünlerin bulundukları ortam sıcalığına göre farklı performanslar sunmaktadır. Bu noktada Modi Etiket olarak sektörel deneyimimizi ürünlerimize yansıtarak müşterilerimiz için en doğru kağıt ve yapışkan kombinasyonunu seçiyoruz. Sorunsuz bir etiket uygulaması için doğru etiket tercihi bu noktada önem kazanmaktadır. Baskısız etiket üreticisi olarak bizler bu konuda çözüm ortağı olduğumuz firmaların her zaman yanında yer alıyoruz. Alanlarında deneyimli müşteri temsilcilerimizle iletişim kurarak ürün ve markanız için en doğru etikete sahip olabilirsiniz.

Üretimini gerçekleştirdiğimiz baskısız etiketler barkod yazıcılarda kullanılabilmektedir. Bu yazıcılarda ribon kullanarak veya kullanmadan etiketlerin üzerine baskı gerçekleştirilmektedir. Barkod yazıcılar sayesinde kendi tasarımlarınızı etiketler üzerine uygulayarak ürününüzün içeriği ve özellikleriyle ilgili bilgileri hitap ettiğiniz kitleye sunabilirsiniz.

baskısız etiket üreticisi

1984 yılından bu yana etiket imalatı alanında hizmet veren Modi Etiket deneyimli kadrosu ve dinamik üretim vizyonuyla faaliyetlerine devam etmektedir.  Baskısız etiket üreticisi olarak hizmet alanlarımızda kendimizi her geçen gün daha da geliştirme gayreti içindeyiz.

Bize Ulaşın

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Etiketler:

Bir yanıt yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?