toptan etiket imalatçısı
Tarih / by modietiket / in Etiket Üretimi

Toptan etiket imalatçısı; Modi Etiket İstanbul

Toptan etiket imalatçısı olan firmamızla ürün kalitesini en iyiye taşıma noktasında çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bununla birlikte müşterilerimizin isteği doğrultusundaki taleplere  en hızlı şekilde cevap vermeyi hedeflemekteyiz. Müşteri memnuniyetini en iyiye taşımak adına baskılı etiketler, baskısız etiketler, lazer (tabaka) ve özel etiketleri bünyemizde bulunduruyoruz. Barkod ve lazer yazıcılarla uyumlu olan ürünlerimizi özenle basarak sizlere sunuyoruz. Toptan etiket üreticiliği alanında uzun yıllardır hizmet veren firmamız Modi Etiket, talebiniz doğrultusunda dilediğiniz ölçülerde, ihtiyacınıza ve kullanım alanınıza göre farklı kağıt ve yapışkan türlerinde de rulo etiket imal edebilmektedir. Rulo etiketlerimiz istediğiniz türde, istediğiniz boyutta ve renkte üretilebilirler.

Toptan etiket imalatçısı neler yapar?

Firmamız toptan etiket imalatçılığında profesyonel bir yol izleyerek bu etiketleri üretirken; kuşe, metalize kuşe, fastyre kuşe, lamine termal, eco termal, pp şeffaf, pe şeffaf, pp metalize, pp opak, pp mat opak, silvermat vb. gibi kağıt türleri kullanmaktadır. Toptan etiket üretimi yapılırken; akrilik, hotmelt, nonperm, difriz vb. gibi yapışkan türleri kullanılmaktadır. Dilerseniz tabaka olarak ürettiğimiz lazer etiketlerimizi A4 şeklinde dilediğiniz ölçülerde satın alabilirsiniz. Lazer etiket çeşitlerimiz daha çok manuel kullanım için tercih edilmektedir. Günümüzde hemen hemen her alanda karşımıza çıkan bu etiketler bir malın tür, miktar, fiyat gibi niteliklerini belirten küçük kağıt parçası olarak tanımlanmıştır.Bu sebeple markamızı yansıtmak ve ürünümüzü tanıtmak adına büyük bir öneme sahiptir.

toptan etiket imalatçısı

Neden Modi Etiket?

Tüketicinin dikkatini çekebilmek adına doğru etikete ihtiyacınız vardır.Toptan etiket üreticisi olarak dikkate aldığımız en büyük unsurlardan biri de etiketlerimizin tüketicinin dikkatini çekerek üzerinde olumlu bir etki bırakmasıdır.Değişen teknoloji şartlarına göre sürekli gelişmeyi ve iyileşmeyi temel prensip kabul eden firmamız, müşteri memnuniyeti ve kalıcılığını sağlayan ürün kalitesi ile hizmet vermeyi sürdürmektedir.Toptan etiket üretimin her aşamasında sorumluluk bilinciyle hareket ederek ürün kalitesini zirveye taşımaktadır.Toptan etiket üretimi sürecinde kalite riskini en aza indirgemek adına çalışanlara gerekli bütün eğitimleri vererek bu sürece katılmalarını sağlamaktadır.

Kullanım alanınıza göre sizi doğru yönlendirebilmemiz adına konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Bize Ulaşın

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Etiketler:

Bir cevap yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?