lazer tabaka etiket üreticisi
Tarih / by modietiket / in Etiket Üretimi

Lazer etiket üreticisi; Modi Etiket İstanbul

Lazer etiket üreticisi firmaların arasında önde gelen Modi Etiket 30 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir. Lazer etiketler tonerle ve ya mürekkeple çalışan yazıcılar için baskıya uygun hala getirilen etiket çeşitlerindendir. Kendinden yapışkanlı olan lazer etiketler genelde A4 kağıt boyutundadır ve bu tabaka içinde farklı ebatlarda etiketler içermektedir. Müşteri beklenti ve taleplerini ön planda tutan bir lazer etiket üreticisi olarak kullanım alanınıza uygun ebatta özel lazer etiket imalatı da gerçekleştirebilmekteyiz.

Lazer Etiketleri Yazıcımda Kullanabilir Miyim?

A4 kağıt ölçüsünde hazırlanmış ve özel ebatlarda kesilmiş etiketler tüm yazıcı türlerinde baskıya hazırdır. Sorunsuz bir baskı deneyimi için A4 tabakadaki etiketlerin boyutunu uygulama tasarımı hazırladığınız bilgisayar programında dikkatli bir şekilde hazırlamanız gerekmektedir. Lazer etiket üreticisi olarak bu ürünün kullanım detayı hakkında bizden bilgi talep edebilirsiniz.

Lazer Etiket Üreticisi; Modi Etiket

Etiket olarak kullanılacak malzemeler tarafımızdan büyük bir titizlikle hazırlanmaktadır. Kesim, sevkiyat veya nihai kullanım aşaması esnasında gerekli planlama ve titizliği sağlayarak en kısa sürede bu etiket çeşidini sizler için kullanışlı hale getiriyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler üretebilecek bir lazer etiket üreticisi olmak için tüm deneyimimizle yolumuza devam ediyoruz. Amacımız ve misyonumuz bu bağlamda tüm ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilmektir.

lazer etiket üreticisi

Lazer Etiket Nedir?

Lazer etiketler mürekkepli püskürtmeli veya tonerli (lazer) gibi çeşitli yazıcı türlerinde baskı yapılmaya uygun etiket türüdür. Lazer etiketler yapıları gereği hassas ürünlerdir. Bunun sebebi bu etiketlerin yazıcılarda yüksek ısılara maruz kalmalarıdır. Bu durum eğer kullandığınız etiket kalitesiz ise çoğu zaman olumsuz durumlar ortaya çıkarabilmektedir. Lazer etiketlerde kullanılan yapışkan ham maddenin ısı dayanımı yeterli yükseklikte değil ise hem yazıcıya zarar verebilir hem de yapışkanlık anlamında etkisiz kalabilir. Bu sebepten dolayı lazer etiket imalatı yapan firmaların ürünlerini seçerken dikkat etmelisiniz ve tercihinizi kaliteli ham madde ile çalışan, dolayısıyla kaliteli ürün üreten firmalardan yana yapmalısınız.

Bize Ulaşın

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Etiketler:

Bir cevap yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?