çerkezköy etiket üreticisi
Tarih / by modietiket / in Etiket Üretimi

Çerkezköy etiket üreticisi; Modi Etiket

Modi Etiket, Çerkezköy etiket üreticisi firmaların arasında 1984’ten günümüze baskılı, baskısız ve lazer etiket üretimi gerçekleştiren bir firmadır. Hizmet verdiği alanda müşterileri için daima en doğru çözümü en uygun koşullarda sunmayı amaçlayan firmamız ürün çeşitliliği ile ürün ve markanızı en doğru şekilde hedef kitlenize ulaştırmanızı sağlamaktadır.

Sloganımız; “Etiketinle Etkile”

Etiketler ürün ve hizmetlerin sunumlarında önemli rol oynar. Üzerinde bulunduğu ambalajın içindeki ürün hakkında bilgi içerirler. Dolayısıyla gerek etiketin tasarımı gerek ise türü ürünün toplam kalite olgusunu öne çıkarırlar. Çerkezköy etiket üreticisi olan Modi Etiket bu bağlamda “Etiketinle Etkile” sloganı ile bu durumun önemini vurgulamayı hedeflemektedir. Siz de ürün veya hizmetinizin hedef kitleniz üzerinde doğru bir etki bırakmasını amaçlıyorsanız müşteri temsilcilerimiz sizin için en doğru etiket seçeneğini sizlere sunacaktır.

Çerkezköy etiket üreticisi hangi sektörlere hitap ediyor?

Çerkezköy’de bulunan lojistik, kimya – kozmetik, gıda, ambalaj, otomotiv, sağlık, tekstil – hazır giyim, demir – çelik, elektrik, elektronik endüstrilerinde faaliyet gösteren tüm firmalar üretim süreçlerinin farklı aşamalarında etiket kullanmaktadırlar. Bu durum göz önünde bulundurulduğunda, bu alanda hizmet alabilecekleri Çerkezköy etiket üreticisi Modi Etiket sunduğu çözümlerle öne çıkmaktadır. Koli üzerlerinde, ürün paketlerinde, şişelerde, ambalajlarda ürün tanıtımı, ürün tanımlaması, özellik açıklaması, nitelik ayrıştırması gibi birçok işleve sahip olan etiketler teknik olarak da farklılıklar barındırır.

çerkezköy etiket üreticisi

Hangi etiket nerede kullanılır?

Etiketler teknik olarak, kağıt ve yapışkan maddeden oluşur. Spesifik ihtiyaçlar yönelik farklı yüzey türleri vardır. Kuşe etiketler kağıt bazlıdır ve yırtılabilir, üzerine kalemle yazılabilir. Wellum etiketlerin yüzeyleri gözenekli, mat ve pürüzlüdür. Orta derecede dayanıma sahiptir. Yüzeyi pürüzlü olduğu için ribon ile baskı yapıldığında baskı daha kalıcı olur. Termal etiketler eco termal ve lamine termal olarak ikiye ayrılır. Bu ürünlere ribon kullanmadan ısı yardımıyla baskı uygulanabilir. Silvermat etiketler plastik esaslıdır. Isı ve yırtılma dayanımı yüksektir. Şeffaf etiketler ise transparan olmalarından dolayı farklı  tasarım imkanları sunar.

Bize Ulaşın

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Etiketler:

Bir yanıt yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?