baskısız etiket üreticisi
Tarih / by modietiket / in Etiket Üreticisi

Baskısız Etiket Üreticisi

Baskısız etiket üreticisi, marka ve firmaların ihtiyacı olan etiketleri baskısız bir şekilde üreten etiket üreticileri olarak ifade edilebilmektedir. Bu nokta da pek çok kişinin ve firmanın ihtiyacını en iyi şekilde karşılayabilecek olan etiket üreticileri arasından tercih yaparken son derece dikkatli davranmanız gerektiğini unutmamalısınız. Birbirinden farklı şekillerde ve özelliklerde üretilen etiketler arasından tercih yaparken baskılı ya da baskısız olmasını talep edebilirsiniz. Bu nokta da baskısız etiketlerin de baskılı etiketlerin de pek çok ihtiyaca hitap edebilecek etiketler olduğunu söyleyebiliriz. Siz de baskısız etiket üreticisi olarak faaliyet gösteren firmamız ile iletişime geçerek etiket türleri ve etiket üretimi ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Baskısız etiket üreticisinin ürettiği etiketlerin kullanım alanlarına göre sınıflandırması aşağıdaki gibidir.

Kullanım Amacına Göre Etiket Türleri

Marka Etiketi

Yalnızca ürünün ve markanın adını bulunduran bir etiket türü olan marka etiketleri markaların isminin dışında herhangi bir bilgiyi kesinlikle bulundurmaz. Bu da onların en temel ve en ayırt edici özelliğidir.

Sınıf Etiketi

Kalite etiketi ya da sınıf etiketi olarak adlandırılan bu etiket türünde etiketin kalitesine vurgu yapılmaktadır. Jai Engineering Works Ltd., Kolkata, Usha markası adı altında farklı tiplerde ürünler üretilebilir. Bu değişkenliğinde temelinde lüks, kıtasal gibi çeşitli etiketlemeler bulunabilmektedir. Bu sayede etiket türleri sınıf etiketi olarak ifade edilmekte ve bilinmektedir.

Açıklayıcı Etiket

Açıklayıcı etiketler genel olarak; ürünün içeriği, ürünün kullanma yöntemi, ürün kullanılırken dikkat edilmesi gerekenler, ürünün kullanım alanları, üreticilerin adı, üreticinin tarihi, parti numarası gibi çeşitli açıklayıcı bilgiler içermektedir. Söz konusu etiketler hemen her türlü markalarda ve ürünler de kullanılmaktadır.

baskısız etiket üreticisi

En Kaliteli Baskısız Etiket Üreticisi

Siz de baskısız etiketlere sahip olmak ve bu etiketler ile çeşitli amaçlarınızı gerçekleştirmek istiyorsanız  doğru adrestesiniz. Yapmanız gereken tek şey baskısız etiketler ile ilgili çeşitli bilgileri incelemek ve baskısız etiket üreticisi ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için hemen bizimle iletişime geçebilir ve konu ile ilgili aklınıza takılan her türlü soruyu rahatlıkla yöneltebilirsiniz.

Modi Etiket’e Ulaşın

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Etiketler:

Bir cevap yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?