istanbul etiket imalatçısı
Tarih / by modietiket / in Etiket Üreticisi, Etiket İmalatçısı

İstanbul Etiket İmalatçısı

İstanbul etiket imalatçısı, adından da anlaşıldığı üzere İstanbul’da etiket imal eden firmalardır. Günümüzde pek çok kişi çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile etiket satın almaktadır. Bu bağlamda bireylerin İstanbul etiket imalatçısına ihtiyacının olduğunu ifade etmek gerekir. Bu doğrultuda İstanbul etiket imalatçısı tarafından üretilen ve piyasaya sürülen etiketlerin türlerini ise aşağıdaki gibi detaylandırabiliriz.

İstanbul Etiket İmalatçısı Etiket Türleri

  1. Endüstriyel Etiketler

Dış mekan etiketleri için uygun bir malzemedir. Çoğu kaliteli endüstriyel vinil malzeme, UV radyasyonuna karşı 9-11 yıl direnç sunar. Ayrıca bu malzemelerden yapılan etiketler kimyasallara ve hava koşullarına dayanıklıdır. Malzeme mükemmel esneklik sunar, bu da onu keskin kavisli yüzeylerin yanı sıra perçinler üzerinde uygulama için ideal kılar. Vinil etiketler tipik olarak boru hattı etiketleri, kiralık ekipman, filo etiketleri ve kablo tepsisi etiketleri için kullanılır.

  1. Polyester Etiketler

Polyester etiketlerin çeşitli türleri ve şekilleri vardır. En popüler seçenek, krom kaplama veya ayna benzeri mükemmellik sunan metalize bir görünümdür. Bazen paslanmaz çelikle karıştırılır. Bu malzeme dış ve iç mekan uygulamaları için uygundur ve kontrol boruları ve panellerinin etiketlenmesi için idealdir. Polyester etiketlerin çoğu, zorlu çalışma koşullarına veya hava koşullarına kolayca dayanabilir ve uzun ömürlü bir yapışkanla donatılabilir. Paslanmaz çeliğe benzeyen krom veya ayna benzeri yüzey gibi polyester malzemeler için çeşitli popüler seçenekler mevcuttur.

  1. Polipropilen Etiketler:

Bu etiketler, vinil etiketler için ideal ikameler olarak kabul edilir ve mükemmel solvent direnci sağlar. Polipropilen etiketler polyester etiketlere göre ekonomiktir ve daha iyi netlik sunarlar. Bu etiketler kaplama, yapışkan ve renklerine göre ayırt edilir. Aşağıdakiler, bu etiketlerin bazı popüler türleridir:

  1. i) Krom (Gümüş) BOPP Etiketleri: Bu etiket malzemesi yağa ve suya dayanıklıdır ve ayna benzeri bir yüzeye sahiptir.
  2. ii) Şeffaf BOPP Etiketleri: Bunlar şeffaf polipropilen (BOPP) malzemelerdir. Bu malzeme, suya dayanıklılık gibi krom gümüş etiketlerle aynı özellikleri sunar. Şeffaf BOPP etiketleri, pencere etiketleri için çok uygundur.

iii) Çıkarılabilir Beyaz BOPP Etiketleri: Bu etiketlerin yapışkanları normal BOPP etiketlerine göre daha azdır.

  1. iv) Beyaz BOPP Etiketleri: Etiketlerin kalıcı yapışkanları vardır ve su veya yağ geçirmezdir. Bu etiketler vücut ve banyo ürünleri ile çeşitli yiyecek ve içecek ürünleri için idealdir.
  2. istanbul etiket imalatçısı

Modi Etiket İle İletişim Kurun

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Etiketler:

Bir cevap yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?