toptan ribon-ribon fiyat
Tarih / by modietiket / in Etiket Üreticisi, Etiket İmalatçısı

Toptan Ribon

Toptan ribon, ribon etiketlerin toptan bir şekilde satışa sunulmasını ifade eder. Pek çok amaç ile çeşitli yerlerde kullanılabilir olan toptan ribon etiketler son derece büyük bir ilgi görmektedir.

Ribon Çeşitleri

Günümüzde farklı ihtiyaçlara yönelik farklı ribon çeşitleri bulunmaktadır. Söz konusu ribon türlerini aşağıdaki gibi detaylandırabilmemiz mümkündür.

Wax Ribonları

Wax ribonları tipik olarak tüplerde ve hasta dosyalarında kullanılan mat veya yarı parlak kağıt etiketlere yazdırmak içindir. Burada etiketler uzun yıllar lekelenmeden hayatta kalabilir. Bununla birlikte, etiketler kuru tutulmalı, aşındırılmamalı veya kimyasallara / yağa maruz bırakılmamalıdır. Bunların tümü mum görüntüsünü eritebilir.

Reçine Ribon

Reçine ribon, kağıtlarda ve birçok sentetik filmde daha iyi bir görüntü oluşturmak için özel olarak harmanlanmıştır. Balmumu şeritlere göre daha fazla çizilme, aşınma ve nem direnci elde edebilirsiniz. Aslında, bazı balmumu / reçine formülleri – belirli etiket malzemeleriyle uyumludur – kimyasal direnç bile sunar. Birçok laboratuvar dayanıklı, ancak esnek etiketler gerektirdiğinden (tipik olarak polipropilen ve diğer poliolefinlerden yapılmış), mum / reçine şeritleri çok popülerdir.

Polyester Ribon

Polyester ribon polyester, polipropilen ve vinil gibi her tür plastik etiket üzerine baskı yapacak şekilde formüle edilmiştir. Mürekkep, etiketin plastik yüzeyinde hafifçe çözünecek şekilde tasarlanmıştır ve etikete sıkı bir şekilde yapışarak etiket son derece dayanıklı hale gelir. Reçine baskılı plastik etiketler suya daldırılmaya karşı dayanıklıdır, çizilmeye karşı oldukça dayanıklıdır ve kimyasallara, çözücülere ve yağlara (özel reçine formülüne bağlı olarak) dayanıklı olabilir. Kimyasal dirençli tanımlama veya kriyojenik depolama gibi zorlu laboratuvar koşullarının zorluğunu karşılamanız gerektiğinde, süper dayanıklı bir reçine şerit net bir seçim olacaktır.

toptan ribon

En Kaliteli Toptan Ribon

Sizin de toptan ribon ürünlerine ihtiyacınız varsa ve bu alanda profesyonel bir destek almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kusursuz bir şekilde sahip olabileceğiniz toptan ribon hizmeti ile tüm ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz. Şimdi yapmanız gereken tek şey toptan ribon ile ilgili bilgi almak ve toptan ribonlara sahip olmak için sipariş vermektir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Bize ulaşın

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Etiketler:

Bir cevap yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?