lazer etiket
Tarih / by modietiket / in Etiket İmalatçısı, Lazer Etiketler

Lazer Etiket

Lazer etiket fiyatları, Lazer etiketlere sahip olmak isteyen bireylerin araştırdığı önemli konular arasında yer almaktadır.  Birçok şirket daha sonra üzerlerine yazdırmak için boş etiketler kullanır. Bu tür birçok etiketi siparişe göre üretiyoruz ve ihtiyaçlarınıza göre sizin için hesaplamalar yapmaya her zaman hazırız.

Ancak, yalnızca termal etiketler (baskı için termal bant gerektirmeyen termal malzemeler üzerindeki etiketler) ve kâğıt etiketler (termal transfer bandı yoluyla yazdırmak için etiketler) konusunda uzmanlaşmış birçok şirketin aksine, belirli bir aralıkta boş etiket de üretiyor ve stokta bulunduruyoruz.

lazer etiket

Lazer Etiket Özellikleri

İmal ve stok boyutları çok çeşitli ve filmlerin iki tür üzerinde etiketler: beyaz folyo ve transparan folyo. PP beyaz Şeffaf film üzerindeki etiketlerin bir özelliği vardır: Termal transfer yazıcısının baskı sırasında etiketlerin sınırlarını “görmesi ” için, etiketlerin bulunduğu bant üzerine siyah işaretler uygulamak gerekir. Bu yüzden asetatların üzerindeki etiketlerimizde bu kadar siyah işaretler var.

Bize Ulaşın

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Etiketler:

Bir yanıt yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?