Ofset Baskılı Etiket
Tarih / by modietiket / in Ofset Baskı

Ofset Baskılı Etiket

Ofset baskılı etiket, ofset baskı türü ile etiketlerin baskısının gerçekleştirilmesini ifade etmektedir. Sizin de ofset baskılı etiket hizmetine ihtiyacınız varsa bu alanda profesyonel bir destek arıyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız Modi Etiket kurulduğu günden bu yana offset baskılı etiketler ile ilgili profesyonel ve kaliteli bir şekilde hizmet sunmaktadır. Bu hizmete ihtiyacınız olması durumunda bizimle iletişime geçebilir ve konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ofset Baskılı Etiket Avantajları ve Dezavantajları

Ofset baskılı etiket avantajları ve dezavantajları ile ilgili detayları aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

Ofset baskının avantajları:

  • En iyi baskı kalitesi
  • Her tür kağıda baskı yapabilme ve her tür son işlemeyi kullanabilme
  • Kısa sürede büyük baskılar
  • Büyük işler için ofset baskı maliyetinde önemli azalma.

Ofset baskının dezavantajları:

  • Ofset baskı, baskı öncesi işlemeyi gerektirir (renk ayırma, prova, form oluşturma, form yazdırma, baskı hazırlama, renk dengeleme), bu da acil siparişlerin örneğin bir saat içinde tamamlanmasını imkansız kılar.
  • Baskı öncesi ve baskıya hazırlama maliyetleri artırır ve küçük baskılar kârlı olmayabilir.
  • Ofset baskıda verilerin kişiselleştirilmesi imkansızdır, ancak bu eksi, dolaşımın baskı sonrası işlemiyle, örneğin bir dijital baskı makinesinde çalıştırılarak kolayca telafi edilebilir.

Profesyonel Ofset Baskılı Etiket

El ilanları, broşürler ve kitapçıklar gibi çok sayıda reklam broşürü basmak için ofset yöntemini kullanmak son derece avantajlı bir yöntemdir. Düşük maliyetli üretim ve yüksek kaliteli iş performansı bireylerin kendileri için en uygun baskıyı elde edebilmesini sağlar. Halkla ilişkiler etkinlikleri, promosyonlar ve sergiler için bazen yüz binlerce reklam broşürü gereklidir. İşte tüm bu ürünlerin baskısı için ofset baskılı etiketleri tercih edebilirsiniz.

Ofset Baskılı Etiket

Modi Etiket kurulduğu günden bu yana müşterileri için profesyonel baskı desteği sunan bir firmadır. Siz de Modi Etiket aracılığı ile en profesyonel ve kaliteli bir şekilde ofset baskılı etiket hizmetinden faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Modi Etiket ile iletişime geçmek ve konu ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmaktır. Hadi, siz de ofset baskı etiket hizmetinden faydalanmak için harekete geçin.

Modi Etiket’e Ulaşın

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Etiketler:

Bir yanıt yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?