Tarih / by modietiket / in Etiket Çeşitleri

Koli Etiketi Çeşitleri

Koli etiketi adından da anlaşılacağı üzere koliye yapıştırılan etiket çeşididir. Bu etiketlerin en temel amacı kolideki mal ya da ürün hakkında bilgi vermektir. Genellikle lojistik sektöründe kullanılan koli etiketleri alıcı – gönderici bilgisi ile diğer bazı detayları barındırmaktadır. Koli üzerine yapıştırılan etiketlerin lojistik sektörü dışında üretim alanlarında da yoğun bir şekilde kullanıldıklarından söz etmek mümkündür. Özellikle farklı ürün gruplarının üretildiği fabrikalarda ayrıştırıcı bir işaret olarak koli etiketleri tercih edilmektedir.

Koli Etiketi Özellikleri Nelerdir?

Etiket en temel manada ürünlerin ayırt edilmesini sağlayan alternatifler olurken koli etiketlerinde amaç verimliliği sağlamaktır. Çünkü kolilenmiş ürünlerin tek tek incelenerek ne olduğunu değerlendirmek ciddi bir zaman kaybı anlamı taşır. Bu durumda özellikleri ve işlevi bakımından koliler için üretilen etiketler özeldir. Siz de bir koli etiketi siparişi oluşturmak istiyorsanız öncelikle aşağıda sıraladığımız etiket özelliklerini değerlendirmelisiniz.

  • Kuşe kağıda basıldığından çevresel etkilere karşı dayanıklıdır,
  • Bir tarafı yapışkanlı olması sayesinde kullanımı kolaydır,
  • Tüketici talebine göre farklı ebatlarda tasarlanmaktadır,
  • Baskı özellikleri sayesinde yazılar kolay kolay silinmez,
  • Dayanıklı olmaları sayesinde maliyeti düşürür,
  • Etikete basılacak bilgiler tamamen müşteri tarafından belirlenmektedir.

Tüm bu özellikleri koli etiketlerinin avantajını yansıtır. Siz de bir koli etiketi sipariş etmek istiyorsanız Modi Etiket ayrıcalığını yaşamalısınız. Kalite, kullanışlılık ve uygun fiyat konusunda size kusursuzluğu vaat ediyoruz.

Koli Etiket Fiyatları

İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak koli etiketine ihtiyaç duyuyorsanız öncelikli olarak fiyat değerlendirmesi yapmalısınız. Çünkü fiyatlar, etiket siparişi vermek isteyen hemen her müşteri için en önemli konudur. Siz de fiyat detayını önemsiyorsanız Modi Etiket sayesinde bütçenize uygun bir sipariş oluşturabilirsiniz. Peki, koli etiketlerinde fiyatları belirleyen en önemli detay nedir?

Koli etiketi siparişinizi oluşturmadan önce fiyat planlaması yapacaksanız fiyatları etkileyen detayları bilmenizde yarar vardır. Koli etiketlerinde sipariş vereceğiniz adet, etiket boyutu ve baskı özellikleri en önemli detaylardır. Bu detaylar ışığında Modi Etiket ile iletişime geçerek talebinizi iletebilirsiniz. Kısa sürede size çözüm sunacak ekibimiz etiket alışveriş süreçlerinde kolaylığı ön plana çıkaracaktır. Siz de kaliteyi yakalamak adına harekete geçmeye ne dersiniz?

İletişim

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Etiketler:

Bir cevap yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?