Tarih / by modietiket / in Etiket Üreticisi, Etiket Üretimi

Meyve Üstü Etiket

Meyve üstü etiket, meyve ve sebzeler ile ilgili çeşitli bilgileri içermesi için tercih edilen etiket çeşitleri arasındadır.  Meyve ve sebzelerin üzerine yapıştırılan küçük yapışkanlı etiket, süpermarketler ve perakendecilerin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Elma etiketi artık sadece fiyat belirleme amacını yerine getirmekle kalmıyor, daha çok bir markayı tanımaya hizmet ediyor. Fiyat, EAN kodu ve menşe ülke gibi standartların yerini kalite mühürleri ve markalar almaktadır. Bu nedenle özellikle organik müşteriler, meyve ve sebzelerin üzerindeki küçük etiketlere çok dikkat ediyor. Elma etiketleri akıllıca tasarlanarak değerli bilgiler iletilebilir. Eşleşen bir renge ek olarak, farklı şekiller yeterli tanıma değeri sağlar.

Meyve Üstü Etiket Zararlı Mıdır?

Bu muhtemelen etiketli meyve ve sebze satın alırken en yaygın sorudur. Çoğunluk meyve etiketini çıkarıp satın aldığı meyve veya sebzeyi tüketmeden önce iyice yıkar. Ancak etiket doğrudan gıdanın kabuğuna yapıştığı için gıdaya uygun etiket kullanılması zorunludur. Yüksek kaliteli, okunaklı baskıya ek olarak, gıdaya uygun etiketler aynı zamanda bulaşmaya karşı dayanıklı olmalıdır. Bu, meyve etiketlerindeki maddelerin hiçbir zaman yiyeceğe nüfuz etmemesi gerektiği anlamına gelir.

Etiketli ürünler düzenli olarak bir dizi kontrolden geçer. Çeşitli kurumlar tarafından son derece sıkı bir şekilde kontrol edilir. Elma etiketlerinin kalitesi burada son derece önemli bir faktördür. Bununla birlikte, gıda etiketleme yönetmeliğinde sadece etiket önemli bir rol oynamakla kalmaz, yapıştırıcının da gıdaya uygun malzemeden yapılmış olması gerekir. Yapıştırıcı seçerken, dikkate alınması gereken bazı kısıtlamalar da vardır.

En Kaliteli Meyve Üstü Etiketler

Farklı menşe ülkeleri, farklı fiyatlar, farklı onay mühürleri. Meyve etiketi sadece malları tanımlamak için kullanılmaz, kalite özelliği olarak kendini kanıtlamıştır. Tüm bu bilgilerin doğru bir şekilde sunulabilmesi için kaliteli meyve etiketleri çok önemlidir. Küçük işletmeler, orta ölçekli şirketler veya büyük şirketler olsun, size en kaliteli ve yüksek miktarda meyve üstü etiketleri tedarik edebiliriz. Siz de bu ürünlere en kaliteli ve güvenilir bir şekilde sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

İletişim Bilgileri

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Etiketler:

Bir yanıt yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?