Tarih / by modietiket / in Etiket Üreticisi, Etiket Üretimi

Paket Üstü Etiket

Ürün bilgilerinin yanlış basılması ya da değişken olması durumunda ambalaj üzerine işlenmeyen verilen paket üstü etiket kullanılarak paketlere yapıştırılmaktadır. Bu çerçevede etiketler ambalaj maliyetlerinin düşmesine ve hataların ortadan kalkmasına katkı sağlar. Siz de ürünlerinizde benzer durumlarla karşı karşıya kalıyorsanız yapmanız gereken sadece paket üstü etiketlerden faydalanmak olacak!

Paket üzeri etiket kullanım özellikleri bakımından ambalaj üstü etiket olarak da isimlendirilmektedir. Ancak isminden ziyade sağladığı ayrıcalıklar bu etiketi çok daha avantajlı kılar. Siz de bu konuda en ideal seçeneklerden faydalanarak kusursuzluğu yakalayabileceğinizi unutmamalısınız. Peki, bu etiketi diğer etiketlerden ayırt eden en önemli özellikleri nelerdir?

Paket Üstü Etiket Özellikleri

Ambalaj sektörünün bir parçası olarak da değerlendirilen paket üzeri etiketlerin kalitesi oldukça etkileyicidir. Zira bu etiketler standart olmaktan çok talebe ve ambalaja bağlı olarak tasarlanmaktadır. Siz de bu tasarım ve üretim sürecinde yer almak adına dikkatli olmanızda yarar var.

  • Ebatları müşteri taleplerine bağlı olarak değişkendir,
  • Etikette yar alacak bilgiler tamamen müşteri tarafından belirlenir,
  • Ambalajla uyumlu olması açısından renkleri farklı farklıdır,
  • Arka kısmı yapışkanlı ve ön kısmı da ambalajla uyumlu malzemeden tasarlanmaktadır,
  • Kare, dikdörtgen ya da yuvarlak olacak şekilde farklı özellikleri vardır.

Tüm bu seçeneklere sahip olan paket üstü etiketleri siz de tercih ederek kaliteyi yakalayabilirsiniz. Paket üstü etiketler kullanım kolaylığı sağlaması ve beklentileri en iyi şekilde karşılaması açısından özeldir.

Ambalaj Üstü Etiket Fiyatları

Etiket, kaliteli ve kullanışlı olması kadar uygun fiyatıyla da beklentilerinizi karşılamalıdır. Bu nedenle de ambalaj üstü etiket seçiminde titizliği ön planda tutmak daima önemlidir. Peki, bu ürünler için fiyatlar nasıl belirlenmektedir?

Ambalaj üstü etiket fiyatlarında malzeme standardı, kalite, baskı özellikleri ve ebatların çok önemli bir yeri vardır. Bu nedenle de paket üstü etiketlerin tercih edilmesi ile alakalı olarak titiz bir sürece kapı aralamak mümkün olacaktır. Siz de Modi Etiket avantajlarıyla en ideal etiket seçeneklerine kapı aralayın! Üstelik sipariş verdiğiniz etiketlerin kısa sürede size ulaşması sayesinde ayrıcalıkların keyfini çıkarın!

İletişim Bilgileri

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Etiketler:

Bir yanıt yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?