Ofset Baskı Etiket
Tarih / by modietiket / in Etiket Üretimi, Etiket Üreticisi, Ofset Baskı

Ofset Baskı Etiket Ürünlerimiz

Ofset baskı etiket, etiket türleri arasında yer alan önemli ürünlerden bir tanesidir. Son derece kaliteli bir şekilde ürünlerin baskı işlemlerinin gerçekleşmesini sağlayan ofset baskı etiket ile kusursuz bir etiket deneyimi elde edebilirsiniz. Bu noktada ofset baskı etiket ile ilgili çok daha detaylı bilgi ve profesyonel hizmet almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçerek bu konuda bilgi alabilir ve kaliteli hizmetlere sahip olabilirsiniz. Şimdi gelin ofset baskı etiketlerin özelliklerini ve üretim şeklini hep birlikte inceleyelim.

Ofset Etiket Baskı Nasıl Yapılır?

Ofset baskıda yine adından da anlaşılacağı gibi mürekkep bir dizi silindir vasıtasıyla baskı plakasına aktarılır (ofset). Bu, ofset pres tipine bağlı olarak düz yataklı veya döner bir işlem olabilir. Plaka genellikle alüminyumdan yapılır. Tam ıslak görüntü daha sonra bir ‘battaniyeye’ ve ardından kurumadan önce alt tabakaya aktarılır.

Ofset baskı genellikle dört proses renkten oluşur. Bunlar şu şekilde
camgöbeği, macenta, sarı ve siyah. Her rengin özel bir baskı istasyonu vardır. Herhangi bir spot renk, proses renklerinin bir kombinasyonundan yapılır. Mürekkep su bazlı veya UV ile kürlenebilir olabilir.

Ofset baskı etiket makineleri; kağıt, metal, karton, selofan ve vinil şeklindedir. Baskı yüzeyi düz ve pürüzsüz olması gereken bu makineler baskı işlemleri için son derece büyük bir öneme sahiptir.  Aynı zamanda etiket baskıları için de eşsiz bir üründür. Genel olarak alt tabakanın her iki tarafına yazdırmak için ikinci bir geçiş gerekir. Benzer şekilde, herhangi bir kalıpla kesme, dilme, katlama, katlama, laminasyon vb. ikincil, çevrimdışı bir işlem olarak yapılır.

Profesyonel Ofset Etiket Baskı

Modi Etiket, kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli ve güvenilir ürünleri sunmaktadır. Siz de söz konusu ürünlere en iyi şekilde sahip olmak için doğru adrestesiniz. Modi Etiket ayrıcalıkları ile karşılaşmak ve mükemmel bir deneyim elde etmek istiyorsanız hemen harekete geçerek firmamız ile iletişim kurabilirsiniz. Web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimizden bizimle iletişime geçebilir ve kusursuz bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

 

Bize Ulaşın

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

 

Etiketler:

Bir yanıt yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?