Tarih / by modietiket / in Yapışkanlı Etiket

Yapışkanlı Etiket Özellikleri

Yapışkanlı etiket ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaya ne dersiniz? Kullanışlı, kaliteli ve görsel olarak kusursuz etiketlerle buluşmanın tam zamanı! Modi Etiket olarak beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak olan alternatiflerle harika bir seçim yapmanıza imkân tanıyoruz.

Etiketler, kullanım alanları bakımından oldukça özel öneme sahip ürünler olarak kabul edilmektedir. Bu de etiket satın alırken titizliği ön planda tutmayı gerektirmektedir. Çünkü pek çok marka ve kurum için etiket kurumsal imajı yansıtacak bir konudur. Siz de etiketi çok önemsiyor ve kalitesinden taviz vermek istemiyorsanız Modi Etiket ürünlerini tercih edebilirsiniz. İhtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak seçeneklerle beklentilerinize cevap vermeye başlayın!

Yapışkanlı Etiketlerin Özellikleri

Etiket siparişi vermek istediğinizde öncelikle hangi etiket türünü satın almak istediğinize karar vermeniz gerekir. Tercihinizi yapışkanlı etiketlerden yana kullanacaksanız sahip olacağınız etiketin özellikleri şu şekildedir.

  • Arka kısmı tutkal yardımıyla yapışkanlı özellikler taşır,
  • Plastik ya da kâğıt bazlı olmak üzere farklı seçenekleri mevcuttur,
  • Arka kısmında kullanılan tutkal sayesinde konduğu yüzeye yapışmaktadır,
  • Pergamin adı verilen bir yüzeye yapışık haldeki etiketleri kullanmak için pergaminden ayırmak gerekir,
  • Kuşe, termal, opak, şeffaf ve silvermat yapışkanlı etiketler vardır,
  • Kullanılan tutkal çeşidine göre yapışkanlı etiketleri yerinden çıkarmak zor veya kolay olur,
  • Yapışkanlı etiketlerin üst kısmında kullanılan malzemenin farklılığına bağlı olarak ribon baskı tercih edilmektedir.

Kullanım özelliklerine bağlı olarak çok özel seçenekler sağlayan yapışkan özellikli etiketlerle siz de kusursuzluğu yakalamaya ne dersiniz?

Yapışkanlı Etiket Ürünlerinde Fiyatlar Nasıl Belirlenir?

Etiket alışverişi yaparken neleri dikkate almak gerektiğini biliyor musunuz? Bu konuda en önemli konu genellikle fiyatlardır. Peki, yapışkanlı etiketlerde fiyatları ne belirler? Bütün detayları sizler için sıralıyoruz!

Yapışkanlı etiketlerde fiyatları belirleyen en önemli husus kullanılan etiket çeşididir. Kalite arttıkça fiyatlar da yukarı yönlü değişir. Öte yandan tutkalın kalitesi yapışkanlık derecesini ve doğal olarak fiyatı belirler. Bir başka ölçüt ise ebatlardır. Modi Etiket ile iletişime geçerek en ideal seçenekleri satın alabilirsiniz. Üstelik sipariş sayısı arttıkça ödeyeceğiniz ücretlerin de değişkenlik göstereceğini unutmamalısınız.

İletişim

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Etiketler:

Bir cevap yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?