Tarih / by modietiket / in Etiket Üreticisi

Rulo Etiket İstanbul

Rulo etiket çeşitleri ile ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını istiyorsanız doğru adrestesiniz. modi Etiket ayrıcalıkları ile sizlere sunulan rulo etiketlere kolayca sahip olabilirsiniz.

Bir etikete ihtiyacınız olduğunda genişlik ve yüksekliği tahmin etmek yeterli değildir. Ancak kullanacağınız rulo etiketlerin baskı ve yönetim makinelerinin tüm parametrelerine uyumlu olacak şekilde rulonun paketlenmesi gerekmektedir.

Rulo etiket çeşitleri makara muhafazası ve tahrik mekanizması, cihaz veri sayfasında belirtilen minimum ve maksimum alan gereksinimlerine sahip etiket rulolarını barındıracak şekilde tasarlanmıştır. Bu noktada son derece kaliteli ve kullanışlı ürünlerdir.

Rulo Etiketlerin Özellikleri

Etiketin yüzey katmanı, bilgilerin yazdırıldığı kısımdır. Mevcut malzemeler, etiketleme uygulamasına göre seçilmesi gereken özelliklere sahip, pratik olarak sonsuz bir aralıktadır. Rulo etiketlerde en sık kullanılan malzemeler kağıt, termal veya termal transfer ve polipropilen, polyester, PVC gibi sentetik malzemelerdir. Kullanılan baskı teknolojisine ve uygulama yüzeyine bağlı olarak özel etiketleme durumuna uygun malzeme seçilir. Kağıt, etiketin atmosferik veya aşındırıcı maddelere, deterjanlara ve kimyasallara maruz kalmadığı iç mekan uygulamaları için uygundur.

Öte yandan, etiket olumsuz iklim faktörlerine (yağmur, nem, güneş) veya kimyasalların veya solventlerin saldırganlığına maruz kalırsa, üstün dayanıklılık ve direnç özelliklerine sahip uygun şekilde basılmış sentetik bir malzeme seçilmelidir.

Yapışkanlı rulo etiketlerde yapıştırıcılar özelliklerinin değişmeden kaldığı bir çalışma sıcaklığı ve bir uygulama sıcaklığı ile karakterize edilir. Etiketin uygulanacağı yüzey de yapıştırıcı seçiminde birincil rol oynar.

 

Etiket uygulama yüzeyi düz değilse veya düşük enerjili bir malzemeden yapılmışsa veya yapıştırıcının aşırı sıcaklıklara dayanması gerekiyorsa, yapıştırıcı türüne dikkat etmek önemlidir.

Etiket rulosunun çekirdeği, etiketlerin etrafına sarıldığı çekirdektir. Etiket rulosunun yazıcıya düzgün şekilde oturması için çekirdek boyutunun bilinmesi çok önemlidir. Çekirdekler, kullanılan yazıcının modeline bağlı olarak genellikle 25 mm ile 76 mm arasında değişen bir boyuta sahiptir.

En Kaliteli Rulo Etiket

Kaliteli ve güvenilir rulo etiketlere sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçerek bu konuda detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Üstelik rulo etiket çeşitleri sizlere en uygun fiyat garantisi ile sunulmaktadır.

İletişim Bilgileri

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Etiketler:

Bir yanıt yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?