Tarih / by modietiket / in Etiket Üreticisi

Yazıcı Etiketi Ürünlerimiz

Yazıcı etiketi, yazıcılarda kullanılan çeşitli avantajlara sahip olan etiketlerdir. Son zamanlarda yoğun bir şekilde talep gören etiket çeşitleri arasında yer alan yazıcı etiketlerine modi Etiket ayrıcalıkları ile sahip olabilirsiniz.

Yazıcı etiketlerin çeşitli özellikleri bulunmaktadır.  İlk özellik, etiket yazıcılarının büyük tek katlı kağıt rulolarının yanı sıra yapışkanlı kağıtları da iyi işleyebilmesidir. Bu şekilde çalışabilmesi için yazıcının içinin, düzeninin ve yapısının diğer modellerdekilerle aynı olmadığı açıktır. Bu bize, makineyi sürekli olarak sarf malzemeleriyle yenilemeye gerek kalmadan büyük etiket partileri basma avantajını sağlar.

Bir diğer avantaj ise söz konusu etiketler ile barkod basabilme yeteneğidir. Bir ürün üzerindeki kodlarda herhangi bir hata varsa, hasar görmüş, kırılmış veya basıldığı yüzey bükülmüş, kırışmış, lekeli vb. onu kullanan uygulama için ciddi üretkenlik sorunlarına neden olabilecek kod yığınlarında şifrelenmiştir.

Etiket Yazıcı Nedir?

Etiket yazıcılar iki yöntem ile çalışan yazıcı çeşitleridir. Her ikisinde de söz konusu malzemeye baskı yapabilmek için yüksek sıcaklığın gerekli olduğu bir işlemdir. Direkt termal baskı olarak adlandırılan ilk seçenek, kimyasal işlemden geçirilmiş, lokalize ısıya karararak tepki veren ve böylece her türlü baskıyı oluşturan baskı yapılacak alt tabakaya veya malzemeye doğrudan ısı uygulanmasından oluşur.

İkinci seçenek, termal transfer baskı olarak adlandırılır ve bir tarafında mum, reçine veya her iki bileşiğin bir kombinasyonundan yapılmış bir mürekkep kaplaması olan bir şerit kullanmaktan oluşur. Kurdeleye ısı uygulanarak ısıyı aldığı noktada içerdiği mürekkep erir ve basılacak malzemeye yapışır.

En Kaliteli Yazıcı Etiketi

Pratikliği ve temsil ettiği ekonomik tasarruflar nedeniyle, çok sayıda yazıcıya sahip olmak çok uygun olabilir. Bu noktada etiket yazıcılarında son derece işlevsel ve ekonomik olduğunu ifade edebiliriz. Söz konusu yazıcı çeşitlerinin kullanımı oldukça basittir. Çoğu zaman doğru şekilde kullanmak için talimatları okumak yeterlidir. Siz de yazıcı etiketlerine sahip olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız tarafından sizlere en kaliteli ve güvenilir bir şekilde sunulan etiketlere sahip olmak için hemen harekete geçebilirsiniz. Bu sayede siparişinizi hemen oluşturabilir ve bu etiketlere sahip olabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Etiketler:

Bir cevap yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?