Tarih / by modietiket / in Barkod Etiket

En Ucuz Etiket Ürünleri

En ucuz etiketler, bireylerin tercih ettiği ve araştırdığı etiket türleri arasında yer almaktadır. Bu noktada firmamız kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli ve güvenilir hizmetler sunmaktadır. Siz de Modi Etiket ayrıcalıkları ile mükemmel bir deneyim elde etmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Modi Etiket ayrıcalıkları ile bu alanda profesyonel bir deneyim elde edebilirsiniz. Şimdi gelin, Modi Etiket’in sunduğu etiket hizmetlerini hep birlikte inceleyelim.

En Ucuz Etiket Özellikleri

Etiketler söz konusu olduğunda ambalajın üzerine basılan işaretler ile yapışkan etiketler kullanılarak mallara yapıştırılan işaretler arasında bir ayrım yapılır. Yapışkanlı etiketlerin kalıcı olarak basılan barkodlara göre avantajı , ilgili ürüne ayrı ayrı uyarlanabilmeleridir. Bu şekilde, son kullanma tarihi gibi önemli meta veriler kişiselleştirilebilir.

Barkodlar optik okuyucularla tanımlanır. Geçmişte bunun için standart olarak bir lazer kullanılıyordu. Günümüzde dijital kameralar, hatta akıllı telefonlarınkiler de barkod okumak için kullanılabilir.

QR kodu, barkodun daha da geliştirilmiş halidir. Barkod gibi bu da doğrudan bilgi ile sağlanabilir. Ayrıca, QR kodları genellikle web sitelerine bağlanır. Bir web sitesine bağlanarak, ürüne hemen hemen her miktarda bilgi sağlanabilir. Günümüzde en fazla tercih edilen etiket türü olarak karşımıza barkod etiketler çıkmaktadır.

Etiketler önceden tasarlanır ve istenilen bilgiler sağlanır. Bilgiler, çubukların aralığı, miktarı ve genişliği ile kodlanır. Etiketler basit termal kağıda yazdırılır. Bu, baskı makinelerini çok kullanışlı ve bakımı kolay hale getirir.

Etiket ürüne veya ürün ambalajına yapıştırıldıktan sonra mallar açıkça tanımlanır. Okurken, daha önce barkoda girilmiş olan tam bilgi kullanıma sunulur. Barkod etiketleri, envanter yönetimi dünyasında hemen hemen her yerdedir.

Profesyonel Etiket Hizmetleri

Modi Etiket, kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli ve güvenilir bir şekilde etiket hizmetleri sunmaktadır. Bu noktada siz de Modi Etiket aracılığı ile kaliteli bir şekilde hizmet almak isterseniz doğru adrestesiniz. Firmamız ile iletişime geçerek etiketler ile ilgili merak ettiğiniz tüm detayları yöneltebilirsiniz. Hadi, Modi Etiket’i tercih edin ve en kaliteli etiket baskısı hizmetlerinden profesyonel bir şekilde yararlanın.

Bize Ulaşın

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

 

Etiketler:

Bir cevap yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?