Tarih / by modietiket / in Etiket Fiyatları

Etiket Fiyatları ve Çeşitleri

Etiket fiyatları, Modi Etiket tarafından özel olarak belirlenmektedir. Her firma, kendi fiyatlandırmasını kendisi belirler. Bu nedenle etiket fiyatları ile ilgili net bir şekilde bilgi vermek pek mümkün değildir. Etiket fiyatları ile ilgili bilgi almak isteyen kişilerin Modi Etiket ile iletişime geçmesi yeterlidir. Şimdi gelin, etiketler ile ilgili detayları hep birlikte inceleyelim.

Etiket Çeşitleri

Günümüzde tercih edilen birbirinden farklı etiket çeşitleri bulunmaktadır. Modi Etiket tarafından sunulan bazı etiket çeşitleri aşağıdaki gibidir.

Barkod Etiket

Barkodların makine tarafından okunabilirliği sayesinde nesneler otomatik veya yarı otomatik olarak kaydedilebilir ve doğrudan bilgisayar sistemleri ile karşılaştırılabilir. Barkod etiketleri çok çeşitli endüstrilerde kullanılmaktadır. Bunlar elektronik endüstrisi, otomotiv endüstrisi , giyim endüstrisi, gıda endüstrisi, perakende ticaret, kütüphaneler, muhasebe / defter tutma ve daha fazlasını içerir. Bu noktada barkod etiketlerin son derece büyük bir öneme sahip olduğunu ve sık sık talep gördüğünü ifade edebiliriz.

Lazer Etiket

Lazer etiketler, lazer yazıcıda yazdırmaya uygun etiketlerdir. Standart bir lazer yazıcıda işlenebilmeleri için genellikle A4 sayfa olarak sunulurlar. Lazer etiketler çoğunlukla tek tek etiketler veya yönetilebilir miktarda etiket gerektiğinde kullanılır. Bu nedenle tipik etiketleme görevleri, ofis veya arşivlerde olduğu kadar perakende ticarette de bulunabilir. Çok küçük baskı hacimleriyle, rulo üzerindeki termal transfer etiketlerine mantıklı bir alternatiftirler ve mevcut bir lazer yazıcı ile kolayca etiketlenebilirler.

Ofset Baskı Etiket

Ofset etiket, ofset baskı yöntemi ile üretilen etiket türlerini ifade etmektedir. Ofset baskı işlemi, su ve yağın kimyasal olarak itilmesi ilkesine dayanmaktadır. Baskı plakasının farklı yüzey yapıları, mürekkebin sadece istenilen alanlara yapışmasını sağlar. Baskı yapılmayacak alanlar su ile ıslatılır. Baskı plakası kağıda doğrudan temas etmediği için aşırı yıpranmaz ve nispeten uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Ofset etiketler de sık sık talep görmektedir.

En Uygun Etiket Fiyatları

En uygun etiket fiyatları ve en kaliteli etiketlere sahip olmak için hemen harekete geçebilir ve Modi Etiket ile iletişim kurabilirsiniz. Firmamız sizlere en kaliteli ve profesyonel hizmetleri mükemmel bir şekilde sunmaktadır.

Bize Ulaşın

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

 

Etiketler:

Bir cevap yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?