Tarih / by modietiket / in Etiket İmalatçısı

Etiket İmalatçısı Modi

Etiket imalatçısı, etiketlerin üretilmesini ve müşterilere sunulmasını sağlayan imalatçı firmalar olarak bilinmektedir. Bu noktada Modi Etiket’in bir etiket imalatçısı olduğunu ve kaliteli hizmetler sunduğunu en iyi şekilde ifade edebiliriz. Şimdi gelin etiketler ile ilgili tüm merak edilenleri inceleyelim.

Etiketlerin Özellikleri

Etiketler ile ilgili en çok merak edilen soru lazer etiketlerin su geçirip geçirmediği konusudur. Lazer etiketlerin suyla temasa dayanıp dayanmayacağı, kullanılan malzemeye bağlıdır. Lazer baskı işlemiyle baskı, suyla temastan etkilenmez. Yani basılan etiketlerinizin nemle temas edeceğini en başından biliyorsanız, polyester etiketlere yönelmelisiniz. Plastik su tutmaz ve basılı görüntünüz için çok sağlam bir temel sunar. Ancak kumaş etiket , kağıt ve güvenlik etiketi almaktan kaçınmalısınız.

Suya duyarlı etiketleri suyla temastan korumanın bir yolu, su geçirmez kaplamalar kullanmaktır. Ancak burada dikkatli olunması tavsiye edilir. Bunları yalnızca üretici, kaplamalı etiketlerin bir lazer yazıcı için uygun olduğunu açıkça belirtirse kullanmalısınız. Aksi takdirde kaplama, lazer yazıcınızın teknolojisine yapışmakla tehdit eder.

Etiketler Ne İçin Kullanılır?

Etiketler, özel bir etiket yazıcısı satın almak zorunda kalmadan küçük miktarlarda etiket basılması gereken her yerde kullanılır. Günlük etiketleme için lazer etiketler, termal transfer etiketlerine mantıklı bir alternatiftir ve ayrıca çeşitli uygulamalar için uygundur.

Lazer etiketler, dosya veya klasörleri kolayca işaretlemek için kullanılabildikleri için özellikle ofiste sıklıkla kullanılır. Etiketler, ticari yazışmalar için nakliye etiketleri oluşturmak için de kullanılabilir. Bu nedenle, uğraşmanız gereken yalnızca küçük bir etiket hacminiz varsa, lazer etiketler tanımlamanız için doğru seçimdir. Bununla birlikte, lazer etiketler malları etiketlemek için kullanılmamalıdır: Bu görevler, basit bir ofis yazıcısının kapasitelerini hızla aşar. Bunun yanı sıra ofset etiket ve barkod etiket gibi etiket türlerini de tercih ederek mükemmel bir deneyim elde edebilirsiniz.

Profesyonel Etiket İmalatçısı

Modi Etiket, müşteri memnuniyetini en ön planda tutan mükemmel ve profesyonel bir firmadır. Bu noktada profesyonel etiket imalatçısı olarak faaliyet gösteren Modi Etiket ile eşsiz bir deneyim elde edebilirsiniz. Tüm hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanmak için hemen harekete geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

 

Etiketler:

Bir yanıt yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?