Tarih / by modietiket / in Lazer Etiketler

Lazer Etiket Ürünleri

Lazer etiket fiyatları günümüzde en çok merak edilen fiyatlar olarak bilinmektedir. Lazer etiketlerin sık sık tercih edildiği günümüz şartların Modi Etiket tarafından sunulan ürünlerin ve hizmetlerin ne denli merak konusu olduğunu ifade edebiliriz. Peki, lazer etiket nedir? Lazer etiket fiyatları neye göre belirlenmektedir? Şimdi gelin, tüm detayları hep birlikte inceleyelim.

Lazer Etiket Nedir?

Lazer etiketler, lazer yazıcıda yazdırmaya uygun etiketlerdir. Standart bir lazer yazıcıda işlenebilmeleri için genellikle A4 sayfa olarak sunulurlar. Lazer etiketler çoğunlukla tek tek etiketler veya yönetilebilir miktarda etiket gerektiğinde kullanılır. Bu nedenle tipik etiketleme görevleri, ofis veya arşivlerde olduğu kadar perakende ticarette de bulunabilir. Çok küçük baskı hacimleriyle, rulo üzerindeki termal transfer etiketlerine mantıklı bir alternatiftirler ve mevcut bir lazer yazıcı ile kolayca etiketlenebilirler.

Lazer Etiketleri Hangi Malzemeden Yapılmıştır?

Lazer etiketler özel bir malzemeden değil, lazer yazıcıyla basılabilen her şeyden yapılır. Örneğin; geleneksel kağıt etiketler, polyester, kumaş ve güvenlik etiketleri terimi kapsamına girer.

Çok çeşitli olmasına rağmen, tüm materyallerin yazdırılamamasının nedeni, bir lazer yazıcının içinde yayılan ısıdır. Baskı işlemi, rengi basılacak kağıda aktarmak için elektrik yükleriyle çalışır ve böylece sıcaklıklar artar. Tüm etiketlerde lazer baskı işlemi tutmayabilir. Örneğin, renkli kaplamalar lazer yazıcılar için nadiren uygundur. Bir lazer yazıcıda uygun olmayan etiketleri kullanmaya çalışmak, ısıya duyarlı kaplamayı eritecek ve en kötü senaryoda yazıcınızı kullanılamaz hale getirecektir.

Lazer etiket satın alırken daima üreticinin ilgili bilgilerine dikkat edin ve renkli etiketlere dikkat edilmesi gerekir. Aksi takdirde etiketlerin maliyetleri yeni bir yazıcının maliyetlerine eklenecektir.

En Kaliteli Lazer Etiketler

Modi Etiket, kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli ve güvenilir hizmetleri sunan bir etiket firmasıdır. Bu noktada müşteri memnuniyetini önemseyen ve profesyonel bir hizmet sunan Modi Etiket ayrıcalıklarından en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Tek amacı kaliteli ürünler sunmak ve müşterilerini memnun etmek olan firmamız aracılığı ile eşsiz ürünlere sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek mükemmel bir deneyim elde etmektir.

Bize Ulaşın

Modi Etiket olarak ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda sizlere kaliteli ürün ve hizmet sunacağımızın sözünü veriyoruz. Ürün ve çözümlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için info@modietiket.com.tr adresine mail atabilirsiniz, +90 212 639 90 10 nolu telefonumuzu arayabilir veya iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

 

Etiketler:

Bir cevap yazın

Yazışmaya başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?